Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot do expienia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Podajcie mi dokładną instrukcje (bardzo dokładną) dotyczącą expienia konta na botach. Ja w chu** nie ogarniam tych volibotów czy cos tam co było. I napiszczcie mi czy działa teraz wgl ten bot, a jak tak to prosze o instukcje ;D

 

Za pomoc daje limit like z dwóch kont !

 

Pozdrawiam ;D

Opublikowano

Sciagasz VoliBota stad: 

https://github.com/imsosharp/volibot/blob/master/bin/latest.zip?raw=true

Nastepnie sciagasz L# stad:

http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/ 

Nastepnie instalujesz to:

ls://project/trees-software/AIM/ 

I to:

ls://project/imsosharp/LeagueSharp/AutoSharpporting

Wypakowujesz VoliBota, najlepiej do folderu LeagueSharpa.

Później wchodzisz w folder Volibota, ktory pobrales, config, accounts i wpisujesz:

NICK|HASLO|TYP GRY

 

yourUsername|yourPassword|queueType
Typy gry:
INTRO_BOT - intro boty, do 10 lvla
BEGINNER_BOT - latwe boty
MEDIUM_BOT  - zaawansowane boty
ARAM  - ARAM
NORMAL_5x5  - 5vs5 Summoners Rift (PvP z graczami)
 
 
Jak juz to zrobisz, to zapisujesz i zamykasz notatnik. Wchodzisz znowu w folder Volibota, Config i wybierasz Version.
Usuwasz zawartosc i wpisujesz to: 5.3.15_02_16_18_00
Zapisujesz i zamykasz.
 
 
Teraz bierzemy sie za ostatni z trzech plik, czyli "settings", otwierasz i w launcher Patch wpisujesz adres Twojego folderu z lolem (np. LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\)
LoadGUI zostawiasz tak jak jest.
MaxBots i MaxLevel rozwniez zostawiasz.
ChampionPick - najlepiej Annie (podstawowy)
Spell1 i Spell2 - czyli spelle ktore ma wziac bot (najlepiej zostawic)
[Account]
Region=EUNE (twoj region EUNE/EUW/NA)
BuyBoost=false (czy ma kupic boost exp, najlepiej flase, czyli nie)
^^ wszystkie wprowadzane zmiany w Settings wprowadzamy bez spacji, piszac po znaku rownosci "="
 
 
Odpalasz LeagueSharp, logujesz sie w L#, zmieniasz u gory na "skrypty" i  klikasz na dole Aktualizuj wszystkie, zaznaczasz wszystkie i klikasz w folderze Volibota START BOTTING.
Enjoy!
 
P.S Mozesz rowniez w LeagueSharp (odpalonym) wybrac opcje ANTI AFK, aby nie dostawac Ograniczen kolejki (czekanie przed wrzuceniem do kolejki 5/10/15/20 min)
Odpalasz LeagueSharp, u gory klikasz ustawienia, klikasz obok Anti-Afk dwa razy w "false" i zmieniasz na "true"

­Keelah se'lai

Opublikowano

Dzięki stary, wkoncu ktoś mi wtlumaczyl. Zaraz polecą lajki, tylko mam jeszcze jedno pytanie.

 

Gdy expiłem konta na ReffBościeczy jak mu tam, to miałem ustawionego lola na takie małe okienko. Da się i tu tak ? Jesli tak to jak ;D

Opublikowano

Tak, da sie, tylko nie wiem jak, bo nigdy nie potrzebowalem miec lola w malym okienku...

ale to w ustawieniach gry chyba ustawiasz rozdzielczosc np na 800x600 i tryb okienkowy,

pozniej zmniejszysz okienko :)

­Keelah se'lai

Opublikowano

 

Sciagasz VoliBota stad: 

https://github.com/imsosharp/volibot/blob/master/bin/latest.zip?raw=true

Nastepnie sciagasz L# stad:

http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/ '>http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/ 

Nastepnie instalujesz to:

ls://project/trees-software/AIM/ 

I to:

ls://project/imsosharp/LeagueSharp/AutoSharpporting

Wypakowujesz VoliBota, najlepiej do folderu LeagueSharpa.

Później wchodzisz w folder Volibota, ktory pobrales, config, accounts i wpisujesz:

NICK|HASLO|TYP GRY

 

yourUsername|yourPassword|queueType
Typy gry:
INTRO_BOT - intro boty, do 10 lvla
BEGINNER_BOT - latwe boty
MEDIUM_BOT  - zaawansowane boty
ARAM  - ARAM
NORMAL_5x5  - 5vs5 Summoners Rift (PvP z graczami)
 
 
Jak juz to zrobisz, to zapisujesz i zamykasz notatnik. Wchodzisz znowu w folder Volibota, Config i wybierasz Version.
Usuwasz zawartosc i wpisujesz to: 5.3.15_02_16_18_00
Zapisujesz i zamykasz.
 
 
Teraz bierzemy sie za ostatni z trzech plik, czyli "settings", otwierasz i w launcher Patch wpisujesz adres Twojego folderu z lolem (np. LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\)
LoadGUI zostawiasz tak jak jest.
MaxBots i MaxLevel rozwniez zostawiasz.
ChampionPick - najlepiej Annie (podstawowy)
Spell1 i Spell2 - czyli spelle ktore ma wziac bot (najlepiej zostawic)
[Account]
Region=EUNE (twoj region EUNE/EUW/NA)
BuyBoost=false (czy ma kupic boost exp, najlepiej flase, czyli nie)
^^ wszystkie wprowadzane zmiany w Settings wprowadzamy bez spacji, piszac po znaku rownosci "="
 
 
Odpalasz LeagueSharp, logujesz sie w L#, zmieniasz u gory na "skrypty" i  klikasz na dole Aktualizuj wszystkie, zaznaczasz wszystkie i klikasz w folderze Volibota START BOTTING.
Enjoy!
 
P.S Mozesz rowniez w LeagueSharp (odpalonym) wybrac opcje ANTI AFK, aby nie dostawac Ograniczen kolejki (czekanie przed wrzuceniem do kolejki 5/10/15/20 min)
Odpalasz LeagueSharp, u gory klikasz ustawienia, klikasz obok Anti-Afk dwa razy w "false" i zmieniasz na "true"

 

Jakieś obejście bo w drugim linku

http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/ 

muszę się zalogować? @Danielniem

Opublikowano

@kVkis tak musisz byc zalogowany, aby korzystac z L#

co do linku to to jest link do czystego L#, nie bd udostepnial

nikomu swojego L#...

Jesli ktos Ci da swoje to spk, ale na mnie nie licz....

­Keelah se'lai

Opublikowano

Tak, da sie, tylko nie wiem jak, bo nigdy nie potrzebowalem miec lola w malym okienku...

ale to w ustawieniach gry chyba ustawiasz rozdzielczosc np na 800x600 i tryb okienkowy,

pozniej zmniejszysz okienko :)

 

Nie da się zmniejszyć tego okienka i moge minimalne mieć 1042x780 :(

Opublikowano

Nie wiem jak Ci pomoc z tym malym okienkiem :(

Jak juz mowilem nie potrzebowalem zmniejszyc i nie zmniejszalem...

nwm moze w configu lola zmien rozdzielczosc...

­Keelah se'lai

Opublikowano

W ustawieniach ustaw na Borderless (tam gdzie zmieniasz na full screen, windowed)

powinno pomoc, wtedy bedziesz mogl zmniejszyc (chyba) :D

­Keelah se'lai

Opublikowano

@krulpedal nie, nie ma. Musisz sam wejsc w kolejke :(

Ustaw sobie budzik za 5/10/15/20 min w zaleznosci na ile masz lb...

w L# ustaw anit-afk, od czasu kiedy mam to zaznaczone nie dostalem 

lb...

­Keelah se'lai

Opublikowano

W settings w tym volibocie masz linijkę ReplaceConfig=false zmień to na true i masz małe okienko z wyłączonymi nickami ,paskiem hp itp. Przed zrobieniem tego w lolu skopiuj sobie pliki game.cfg i input. znajduja sie w folderze config w folderze głównym LoLa

Opublikowano

Podziękować panowie, w końcu mogę sobie wyexpić konto, bo sam to bym z miesiąc expił :(

 

Edit: A na czym polega ten NiceGuySharp ?

Opublikowano

Hej a jak mam garena to mogę grać garenem rozumiem czy lepiej kupić annie? Czy 5v5 można bez problemu grać? Jak zainstalować te 2 skrypty które podałeś?

Opublikowano

@BodySoul 

 

NiceGuySharp pisze rozne rzeczy, np na start GL, po zribieniu penty cos w stylu Rekt, po padnieciu cos w stylu meh, f**k, sorry

 

@DANl0

wszystko masz w pierwszym moim poscie, tak mozesz grac garenem, w Settings wpisujesz ChampionPick=Garen

­Keelah se'lai

Opublikowano

Co daje ten anti afk dokładnie?

Jak długo ustawiając tą opcje nie dostales leavebustera?

Opublikowano

@Zarhid

Anti-afk wysyla ciagle sygnaly do klienta, ktore zapobiegaja nakladaniu restrykcji na Twoje konto.

Od czwartku/piatku uzywam anti-afk i nie dostalem zadnego leavebustera, a poprzednio

co 4/5 gry dostawalem leavebustera, tak ze 2 razy musialem czekac po 20 min..

­Keelah se'lai

Opublikowano

Enable developer options masz zaznaczone?

W jaki sposób wysyla te sygnaly? Nie to jest to wykrywalne?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...