Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co można otrzymać bana - teamspeak3


Kowalsky9708

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Nick/Nazwa

- Adres IP

- Identyfikator na ts3

- Zakres IP

- Adres MAC

 

Na upartego jeszcze jeżeli osoba zbanowana ma stały adres ip to zapewne będzie chciała korzystać z vpnów lub jakiś bramek proxy itp..Wtedy można jeszcze zablokować połączenia z innych krajów niż Polska bo większość darmowych vpnów nie pochodzi z Polski, a wątpie, że osoba zbanowana będzie chciała kupować vpna lub robić własnego.

 

To są takie powszechnie używane ale jakby tak pomyśleć, to by można jeszcze z 2-3 metody znależć, ale to szkoda czasu na takie coś bo jak ktoś jest bardziej ogarnięty, to zawsze uda mu sie wejść jeśli będzie chciał.

579571423327107377857.png


Opublikowano

istnieje sposób na ominięcie bana, ale jest sposób zablokowania czyjegoś kompa i nawet tamta metoda nie pomoże. Owszem sam ts oferuje to co pisze Gacek, ale masz do dyspozycji jeszcze blokowanie na maszynie ;)

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak ban na adres MAC, bo adres fizyczny znika już przy pierwszym routerze, a co za tym idzie - nie jest podawany dalej. Te wasze MAC bany to "magic ban" albo GUID ban - teamspeak zapisuje w rejestrze systemu typa, że ma zakaz wchodzenia na serwer. Pomaga albo usunięcie wpisu z rejestru, albo reinstal systemu.

Opublikowano

Tak, osoby z Neostradą mają to z głowy.

Zawsze jeszcze pozostają VPNy, polecam Cyber Ghosta.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

tak jak pisałem jest możliwość zablokowania "komputera" poza kartą sieciową, ale trzeba wyjść poza banowanie na samym ts. Nie będę się rozdrabiaj jak to zrobić i jak działa, jednak takie rozwiązania są rzadkie. Ja osobiście tego nie mam bo za dużo z tym roboty. Są inne sposoby na omijających bany.

 

Do autora: Ale owszem, jeśli korzystasz z pospolitego tsa to rady kolegów wyżej pomogą.

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

- Nick/Nazwa

- Adres IP

- Identyfikator na ts3

- Zakres IP

- Adres MAC

 

Na upartego jeszcze jeżeli osoba zbanowana ma stały adres ip to zapewne będzie chciała korzystać z vpnów lub jakiś bramek proxy itp..Wtedy można jeszcze zablokować połączenia z innych krajów niż Polska bo większość darmowych vpnów nie pochodzi z Polski, a wątpie, że osoba zbanowana będzie chciała kupować vpna lub robić własnego.

 

To są takie powszechnie używane ale jakby tak pomyśleć, to by można jeszcze z 2-3 metody znależć, ale to szkoda czasu na takie coś bo jak ktoś jest bardziej ogarnięty, to zawsze uda mu sie wejść jeśli będzie chciał.

 

- Adres MAC  -> Nie!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adres_MAC

qs4J0Fl.png

Opublikowano

Jest sposób ,żeby ominąć bana przez VPN(SoftEther VPN Client Manager)

 

Każdy szanujący się ts ma zbanowane ip VPN'ów. Więc na lepszych ts to nie wypali. 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...