Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Walentynkowy konkurs w dziale Last Chaos!


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

920531423918145220780.png


Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy miłosny konkurs w naszym dziale! Zabawa dzieli się na trzy kategorie, w każdej można wygrać świetne nagrody!


 


 


258431423850825220780.png


Jak sam tytuł wskazuje - naszym zadaniem jest stworzyć arcydzieło opowiadające o... zakochaniu! Ale jesteśmy przecież w dziale Last Chaosu... Więc praca musi zawierać również elementy gry!


 


778321423856519220780.png


Tutaj konkurencja dla osób negatywnie nastawionych do tego święta. Przecież nie każdy obchodzi ten dzień z drugą połówką... Pokażcie, jak bardzo denerwuje Was 14 Luty, wyrzućcie złe emocje tworząc pracę: pisemną lub rysunkową (może być ręcznie, może być komputerowo). Oczywiście dzieła muszą posiadać element gry.


 


311001423850825220780.png


Przecież nie może zabraknąć "losowania"! Każdy, kto weźmie udział w chociaż jednym z dwóch poprzednich wyzwań, bierze automatycznie uczestnictwo w "losowaniu". Powodzenia!


 


539611423856519220780.png


 


  1. Biorąc udział w konkursie automatycznie akceptujesz jego regulamin. 
  2. W temacie obowiązuje Regulamin Globalny oraz Regulamin Lokalny Działu Last Chaos.
  3. Praca pisemna musi składać się przynajmniej z 25 słów i nie więcej niż 150 słów.
  4. Termin składania prac upływa - edycja: 28.02.15.
  5. Zakaz plagiatowania. Jeżeli jednak ktoś się skusi to może liczyć na odsunięcie od konkursu, punkty ostrzeżeń oraz 3-dniowego bana.
  6. Użytkownik może wziąć udział we wszystkich konkurencjach.
  7. W temacie umieszczamy jedynie prace na konkurs. Dyskusja przeprowadzamy TUTAJ.
  8. Prosiłabym o dodanie, w jakiej kategorii bierzecie udział.

 


733261423856519220780.png


 


"Wierszyk o Miłości" & "Mroczne Walentynki"


1 miejsce: 8-AwardImgMaster-1361138012.png + 55-AwardImgMaster-1421876269.png (plakietka widoczna tylko w dziale)


2 miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png


3 miejsce: -15% z paska ostrzeżeń


 


"Losowanie"


Zwycięzca otrzyma: 8-AwardImgMaster-1361138012.png


 


624181423856519220780.png


@Neoxyh. @Karyvlea @Dektored


 


Zgodę na konkurs udzielił: @Dektored


Za grafikę dziękuję: @Phoenix.


Opublikowano

BN6IIlQ.png

Gdzieś daleko, w złej krainie…

Rycerz wódkę sobie pije.

Ni to smutny, ni wesoły,

siedział wariat całkiem goły.

 

I po mieście chodzą słuchy,

że wyrzucił wszystkie ciuchy.

Bardzo był zbulwersowany,

że nie pójdzie z damą w tany.

 

Czternastego jest lutego

- krzyknął głośno - mój kolego.

Szelma była uśmiechnięta,

lecz na co dzień odsłonięta.

Zatem po co mi kobieta,

która co dzień ma faceta.

 

Kiedyś mi złamała serce,

więc oddałem się hilerce.

Tylko w siebie zapatrzona,

po co taka mi jest żona...

 

Czarodziejkę pokochałem,

ostatecznie nie wybrałem…

Co więc tego jest morałem?

Z każdą wiele razy spałem.

 

A gdy przyszedł dzień miłosny,

jestem o nie wnet zazdrosny.

Dzień radości zmieniam w smutek,

taki tego jest więc skutek.

 

~ Mroczne Walentynki

 

oTitp79.png

 

W pewnym mieście, bardzo blisko.

Tyran zrobił bojowisko.

Cel był szczodry, wszystko warty,

zrobił wojnę - nie na żarty.

 

Zeszli się więc kandydaci,

i rycerze, i magnaci.

Zaklinacze również byli,

tę okazję podpatrzyli.

 

Szelma miała piękne wdzięki,

w dzień jest cicha, w nocy jęki.

Każdy chciał ją posmakować,

w pewnym stopniu absorbować.

 

Tyran pragnął się ożenić,

przeciwników w proch zamienić.

Tak się stało – wypełniło,

trochę mu się przyfarciło.

 

Wygrał swoją wnet nagrodę,

piękną pannę, dziewczę młode.

Głównym celem była miła,

wygranego poślubiła.

 

Przyszły wszystkie paladynki,

koleżanki tej dziewczynki.

Zdrowicielki, Czarodziejki,

wszystkie bukiet miały wielki.

W tych bukietach kosz jarzynek,

oto magia walentynek.

 

~ Wierszyk o Miłości

Informacja dla jury i czytających:


 

Dodam od siebie, że wiersze te są połączeniem fenomenu wierszy klasycznych, przeplatając słowa i zwroty z mowy potocznej.

Występowały również archaizmy, by nadać im odpowiedni klimat.

Próbowałem wstrzelić się w sedno, by były one charakterystyczne, wyróżniające się od innych.

Stawiałem również nacisk na fabułę, by zachęcała czytelnika do kontynuacji ich czytania.

Gdy się go czyta z odpowiednim akcentowaniem i taktem, cały układ staje się o wiele ciekawszy.

 

Co do grafik:

Starałem się idealnie odwzorować wykorzystane w pierwszym poście, by mój udział prezentował się bardzo profesjonalnie.

Zrobić taką grafikę to nie problem, lecz odwzorowanie zajęło mi około 2 godzin. Myślę, że warto było, gdyż przypominają oryginał.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

258431423850825220780.png

 

Dzis jest swieto zakochanych,

a ja last chaos kocham ponad zycie,

takze tych w Buce expiacych,

oraz Baala zbijajacych,

romantyczny wieczor spedze, 

tam sie nudzic zbyt nie bede,

milosc swa w tej grze znalazlem,

i juz koncze bo ide walczec ze zlem.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Kolega healer

 

Szedłem na bossa, wszędzie te serduszka.

Zakochane pary, tarmoszą swe uszka,

A ja nabuzowany, bez drugiej połówki,

przed mym monitorem, samotny wsuwam krówki.

 

Doszedłem na spota, z kolegą healerem,

który przed rozgrywką, spotkał się z dilerem.

Teraz wciąż nawija, o swojej dziewczynie,

ręce mi się trzęsą, bossa ciągle biję.

 

Kolega zakochany, zapomniał już o mnie,

ja rady nie daje, a on strasznie ułomnie,

marzy o swej dziewczynie, niezbyt ładnej Ludmile,

ubiłem ja już bossa, i ciągle lecą kille.

 

W końcu nie wytrzymałem, Last Chaos wyłączyłem,

wnet na fejsbuku patrzę, jakieś powiadomienie.

To moja koleżanka, na imię jej Alina,

chcę ze mną czternastego, wybrać się do kina.

 

Uradowany niczym gracz, co wbił lvl capa,

zasuwam do salonu i krzyczę - "Tata, tata!".

I sobie przypomniałem, że przecież mieszkam sam...

Bo moje życie to są gry, a ja sam, to jestem cham. 

 

Nie wiem do której kategorii to zaliczycie xD

kategoria mroczne walentynki

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Pozytywne:

Gdy nadchodzą walentynki czuje w brzuchu motylki

Tyle tutaj ładnych panien, jak ja mogę to zostanę 

Zaraz miłość we mnie wejdzie, bo w last chaos zagram jeszcze

Kolorowe i różowe, kształtne, małe i wysokie 

Takie właśnie mamy panie, wszystkie dla nas to wyzwanie

Żadna brzydka dzisiaj nie jest, każda świeci niczym gwiazda

I ja dzisiaj jakiś mały przy tej pięknej mojej pani :D

 

Negatywne:

No to teraz pogardy czas nadciąga, bo mnie wkurza ta harmonia 

Wszyscy dzisiaj zabiegani, każdy robi to dla pani 

Nie rozumiem fenomenu, głupie święto, głupi ludzie

przecież miłość to nie róż, tak naprawdę jest to kurz 

Nie ma dzisiaj już miłość, wszystkie laski płytkie, głupie

łażą sobie po chałupie, grube, szczupłe i pasztety

i to szmaty są niestety, nie lubię tego głupiego święta

bo ma laska jest przeklęta, piszczy drze gumiora 

jaka ona popierdzielona, ja sie śmieję w niebo głosy bo to są me Last chosy.

Teraz se oglądam mecza i mnie łapie nerwa bo mi neta muli.

Tworzę rymy c*****e, specjalnie dla akceptacji, żeby moje negatywne wyznania mogły brać udział w konkurencji

Last chaosu nadszedł czas, wszystkie panie biorą banie 

Jedna, druga, trzecia flaszka co to za głupia fraszka

wszystko to dla zabawy by mieć plakietkę i uśmiech bananowy 

Nie robię tego z zabawy tylko z przymysu, to oczywiste 

Nie lubię rózowego nadętego święta bo to sprawa jest przeklęta 

Chaos, burza, złom i gniew poznajcie panie mój małpi gniew.

 

 

 

Dobra koniec już się wystarczająco poniżyłem.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

258431423850825220780.png

Ha ! 

Gay !

Jest światło w moim sercu

które zawsze świeci drogę
Promyk nadziei, że
przez cały dzień przeprowadzi mnie
Mały promień szczęścia,
który jakoś brnie przez
złe czasy i smutne chwile
To mało światła to ty.
 
Jesteś światłem w moim sercu,

Miłość, która oświetla drogę.

 

/ @1373230489-U611928.pngiZaQ Brak związku z grą, popraw to. :) - Karyvlea

­

34tet95.gif

Opublikowano

258431423850825220780.png

Byłem samotnym grubasem,

ostatnio się spasłem.

Szukalem dziewczyny,

pięknej dziewczyny.

Spotkałem ją,

tą wymarzoną ją,

podczas gry w Last Chaos.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

258431423850825220780.png

 

Walentynki się zaczęły, ale ja expie z moim wierzchowcem i się bardzo ciesze, że moja 2 połówka znajduje się w Last Chaosowym lesie.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Miłosne Walentynki:

 

Wszędzie serca prawie że rozjaśniające

Wchodzę w grę usamotniony

życie z sercem pokrążonym.

 

wybieram klase i jestem gotowy

startuje gre i trę swe oczy.

 

Widzę serca walentynkowe,

mnóstwo par, to nie swawole.

 

Widzę serca umajone,

życia przyjemnego na ciepłej łące.

 

Runda się już rozpoczła,

włączam piąty bieg i szukam pary swej.

 

------------------------------------------------

Prosze o wyrozumiałość :)

nie znam tej gry i nie umiem pisać

wierszyków :D

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Wierszy o miłości.

 

Witaj, kochany, dziś jest ten dzień

Gdzie wszystie złości chowają się w cień.

Odłóż więc proszę dziś levelowanie,

Dzisiejszym motto niech będzie "dawanie".

Nie chodzi o golda, itemy czy cash

Chodzi o nas, mam nadzieję, że wiesz.

Więc chodźmy,  bawmy się całą noc

Kochajmy się, bo w miłości jest cała moc!

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Mroczne Walentynki

 

HorroristicK

Była moja bardzo stara

a ja młody - głupia para

 

Piła wóde, tatre - żubra

Biła, nie myła - sucha para

 

Piękną sobie dziś pojmałem

Levelowanie zaliczałem.

 

Był raz sobie dzień mijający

że był taaaki cashujący.

 

Bossowałem, zabijałem

Starą babcie dziś pojmałem

 

Poobijałem, wyklinałem,

życie było dla mnie z płaczem.

 

Moją śliczną dziś zdradziłem,

a ona mnie szklanką bije.

 

Grube tańczą dla indianin,

ja poddaje się dla flamin.

 

====================================

Wiersz zmyslony taki zeby sobie był :>

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Okej, przedłużamy czas do 28 lutego, ze względu na niewielką ilość prac. Jest to ostateczny termin, po którym zostaną wyłonieni zwycięzcy. Zapraszamy do udziału, bo naprawdę warto! :)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Wierszyk o milosci :

 

Kiedy grywałem na kompie,

Czasu nigdy nie miałem.

 

Szukałem tej jedynej laski,

pięknej dziewczyny za nic.

 

Spotkałem ją nie uwierzycie sami,

Podczas grywania w Last Chaos.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Serdecznie zapraszam, macie jeszcze dwa dni na złożenie prac. Pamiętajcie, że każde zgłoszenie gwarantuje Wam udział w losowaniu o plakietkę "Gold Member"!

Opublikowano

258431423850825220780.png

 

Wierszyk o miłości, dzisiaj wam walne

Bo miłość to podstawa, niczym buff w metinie

Ślub w metku też podstawa

Więc radujcie się wszyscy, bo buffa wam nie dam

Do garów kobitki, bo głodny jestem

Dziękuję dobranoc, miłości wszystkim

 

/ @jugens22 Witamy w dziale Last Chaos, nie Metina. Brak związku z grą - popraw to. ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Wierszyk o miłości, 3 dni myślenia ale sie opłacało. Z FARTEM

 

Walentynki już za pasem

coś tu śmierdzi dziś kutasem

Każdy chłopak wraz z panienką

spędza jakże zacne święto

Każdy kto mi to zlajkuje

odwdzięcze się i posmyram chujem 

 

 

Dzięki chłopaki za panczlajna

 

/ @TheGreatLee39 brak związku z grą i raczej radziłabym używać mniej wulgarnych słów.

Opublikowano

­

778321423856519220780.png

Nie lubię walentynek, bo po co to komu?

Dzień dla zakochanych przecież jest cały czas.

Mnie osobiście nie potrzeba żadnego dnia, bo w Last Chaos wolę grać, niż serca wycinać...

 

Jeżeli mam ochotę wyjść z domu chociaż na chwilę, godziną w kawiarni nie pogardzę, zawsze z dziewczyną wszędzie iść mogę.

 

ps. bjere udział w losowanku.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

 

sygnatura.png

Opublikowano

najwiecej dzieci rodzi sie 9 msc od walentynek. najlepszego z okazji walenia tynków w last chaos 

 

/ @xDawidjj to nie jest wiersz. Popraw to jak chcesz wziąć udział w konkursie i losowaniu. - Karyvlea

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...