Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o Heartseeker Varus?


Gość niegolone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry pomysł, dobre wykonanie, jeden z najlepiej wykorzystanych pomysłów na skin.

Opublikowano

Instabuy <3

Ludzie... to jest skin, a nie podstawka. Nie musi pasować. Tak samo jest z Archlight Varusem, skille z pustki, a tutaj wychodzą z jakimiś żółtymi gówienkami? Nie. To skin, zioomy :3

 

2Ndd2s.png

Sygnaturę wykonałem ja, można się do mnie zgłaszać :)

Opublikowano

Skórka dość fajna.

Z tego co się orientuję, to kobiety też grają w Ligę Legend, więc w sam raz, by sprawić skina płci przeciwnej.

Są też mężczyźni, którzy chcieliby mieć tego skina lub po prostu kupić dla jaj.

Osobiście bym nie kupił, ale... Co kto lubi.

 

Moja prywatna statystyka:

 

Jungle - Arcade Hecarim

ADC - Heartseeker Varus

Support - Armor of the Fifth Age Taric

mid - Popstar Ahri

top - ?

 

Stawiam, że kolejny różowy skin będzie dla top-lanera. xD

Opublikowano

Skórka jest bardzo ładna (animacja ), szkoda tylko, że dla kolejnego adc (Vayne, Ashe, Varus). Niestety, jeszcze nie spotkałam Varusa z tą skórką podczas rozgrywek... :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...