Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Internet jest ale z punktu widzenia windowsa już nie


Michoł3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o to że internet nie działa mi na standardowym porcie (chyba tak to się nazywa) a na ''dodatkowym''

 

zdjęcia jak to wygląda (stery do lanu były reinstalowane kilkukrotnie a komp przeskanowany)

 

 

 

Hg6FPGT.png

ZSotged.png

 

25cSMhl.png

pGuQg8u.png

 

qY79XmV.png

hgn3rOg.png

 

 

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Daj screena z tych "portów", bo nie wiem, o co ci chodzi. 

Podaj model routera.

Podaj pełną specyfikację komputera. 

Dobrze skonfigurowałeś router i PC (szczególnie DHCP)?

ㅈㅈ.

Opublikowano

Problem nie leży u strony routera tylko ze strony windowsa na 100% (nie płyty głównej a windowsa)

specyfikacja w sygnaturce

Wszystko działało dobrze tylko procesor podkręcałem tak jak polecają czyli 4.5 ghz i napięcie 1.450V (mój chłodzony corsair H60)

I coś nie wytrzymało i sterownik wysiadł do karty graficznej i ''zepsuł'' sterownik do lanu. 

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

to w końcu działa czy nie działa ten internet ? wyraźnie widać że działa tylko nie jest połaczony 

 

masz złą konfigurację routera albo złe ustawienia sieci albo uwaliłeś kartę sieciowa podkręcając kompa ale to już twoja wina 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to w końcu działa czy nie działa ten internet ? wyraźnie widać że działa tylko nie jest połaczony 

 

masz złą konfigurację routera albo złe ustawienia sieci albo uwaliłeś kartę sieciowa podkręcając kompa ale to już twoja wina 

Działa lecz nie ma prawa działać jak to mój tato mówi . chyba będę musiał z tym żyć do momentu formatu. 

 

Dziwne..

 

Na początku w ogóle internet nie działał ale tatuś zaradził i wpisał ręcznie ip'ki do tego i zaczął jako tako działać

 

5RLzYkX.png

 

Teraz już jego wiedza skończyła i mogę liczyć tylko na was :x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Edit

 

Do zamknięcia problem rozwiązany formatem ;)

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...