Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra zostala uruchomiona w trybie niezabezpieczonym poza steam POMOCY!


Bartigab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy wlaczam cs go z pulpitu pokazuje mi sie komunikat : Gra zostala uruchomiona w trybie niezabezpieczonym poza steam... I nie moge grac turniejowych i na niektorych serwerach. Kiedy odpalam CS GO Przez Steam wszystkie jest ok ? ktos moze pomoc? Bede BARDZO wdzięczny.

Opublikowano

No wlasnie zrobilem i pisze ze jest 1 zly i pisze ze jest usuniety. Potem wlaczam i znowu ten blad i znowu robie skanowanie spojnosci plikow i znowu pisze ze 1 blad jest i tak ciagle Nwm moze kiedy wlaczam cs powstaje jakis blad bo co wlaczenie gry i potem skanowanie to blad jest.

Opublikowano

Kiedy wlaczam cs go z pulpitu pokazuje mi sie komunikat : Gra zostala uruchomiona w trybie niezabezpieczonym poza steam... I nie moge grac turniejowych i na niektorych serwerach. Kiedy odpalam CS GO Przez Steam wszystkie jest ok ? ktos moze pomoc? Bede BARDZO wdzięczny.

To nie odpalaj z pulpitu.

Tylko z steam.

Ew. sprawdź czy w parametrach startowych nie masz wpisanej komendy -insecure

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...