Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Event na polskim metinie opinie


silnybicu000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie do końca taka lipa, z czekolad, lizaków itp. lecą bodzie warte (6kk), fasolki warte (4-5).
Jak np. tyrasz metiny mordu w dt, to w ciągu godziny zarobisz z samych tych "słodyczy" dodatkowe 20-30kk. 

 

Obecnie 20-30kk to sporo, biorąc pod uwagę że bodzio pół roku temu stał 4,5-5kk, teraz stoi 6, a np. pazur smoka który stanowił główny przedmiot handlu (coś typu bryłki na privach) stał 400kk, a obecnie stoi 75.

Ceny podałem na podstawie Diumaru.

Nie da się jednak ukryć że w tym roku, event jest nastawiony tylko i wyłącznie pod IS.
Zero dropu skrzynek z zmiankami, dodaniami czy cokolwiek, a jeszcze 2 lata temu na halloween z różdżek można było sobie wybonować kilka itemów.
Pamiętam że na samych Metinach Diabła dropnąłem 3 zmianki i 2 dodania podczas tego eventu, teraz największy rarytas to chyba kamol z świątecznej skrzyni, słyszałem że dropiły zmianki lecz ja osobiście oraz nikt z moich znajomych nie zobaczyliśmy ani jednej ;p

Spadają na psy pełną gębą, dodają pety wyglądające jak gówno, co 2 dni inna promocja w IS, wyprzedaże itd, wydaję mi się że ktoś u Nich "na górze" uświadomił sobie że od czasu dodania groty z dropem trut itd, zjebali cały projekt, a teraz tym Likanem zadali sobie ostateczny strzał w stopę i zbierają ostatnie hajsy, by się zawinąć :P (tak było już z jedną grą gameforge, nazywała się jakoś na literę D, dokładnie nie pamiętam).

0VPaRnd.png

Opublikowano

Nie do końca taka lipa, z czekolad, lizaków itp. lecą bodzie warte (6kk), fasolki warte (4-5).

Jak np. tyrasz metiny mordu w dt, to w ciągu godziny zarobisz z samych tych "słodyczy" dodatkowe 20-30kk. 

 

Obecnie 20-30kk to sporo, biorąc pod uwagę że bodzio pół roku temu stał 4,5-5kk, teraz stoi 6, a np. pazur smoka który stanowił główny przedmiot handlu (coś typu bryłki na privach) stał 400kk, a obecnie stoi 75.

 

Ceny podałem na podstawie Diumaru.

 

Nie da się jednak ukryć że w tym roku, event jest nastawiony tylko i wyłącznie pod IS.

Zero dropu skrzynek z zmiankami, dodaniami czy cokolwiek, a jeszcze 2 lata temu na halloween z różdżek można było sobie wybonować kilka itemów.

Pamiętam że na samych Metinach Diabła dropnąłem 3 zmianki i 2 dodania podczas tego eventu, teraz największy rarytas to chyba kamol z świątecznej skrzyni, słyszałem że dropiły zmianki lecz ja osobiście oraz nikt z moich znajomych nie zobaczyliśmy ani jednej ;p

Spadają na psy pełną gębą, dodają pety wyglądające jak gówno, co 2 dni inna promocja w IS, wyprzedaże itd, wydaję mi się że ktoś u Nich "na górze" uświadomił sobie że od czasu dodania groty z dropem trut itd, zjebali cały projekt, a teraz tym Likanem zadali sobie ostateczny strzał w stopę i zbierają ostatnie hajsy, by się zawinąć :P (tak było już z jedną grą gameforge, nazywała się jakoś na literę D, dokładnie nie pamiętam).

Na Czekoladach i lizakach zarobek nie jest zbyt wysoki, bodzie i fasolki dropią bardzo rzadko 

Bodzie max po 4.5kk

Opublikowano

Na Czekoladach i lizakach zarobek nie jest zbyt wysoki, bodzie i fasolki dropią bardzo rzadko 

Bodzie max po 4.5kk

Jeśli spędzisz więcej czasu to dobry zarobek.

Opublikowano

@kVkis

Co ty za brednie piszesz? Mając rękawice z isu nie wydropisz tego za wiele, a nie mówiąc już o otwieraniu tego ( glownie leca sztabki i potki ) 

Ostatnio otwierałem okolo 40-50 sztuk i tylko 1 bodzio i 2 fasolki poleciały.

zanim cos napiszesz to wez to lepiej sprawdz a nie glupoty piszesz juz ktorys raz

 

 

 

Opublikowano

@kVkis

Co ty za brednie piszesz? Mając rękawice z isu nie wydropisz tego za wiele, a nie mówiąc już o otwieraniu tego ( glownie leca sztabki i potki )

Ostatnio otwierałem okolo 40-50 sztuk i tylko 1 bodzio i 2 fasolki poleciały.

zanim cos napiszesz to wez to lepiej sprawdz a nie glupoty piszesz juz ktorys raz

I sądzisz, że jeśli Tobie tak wydropiło to tak jest i koniec, polecam patrzeć szerzej niż tylko na siebie.
Opublikowano

I sądzisz, że jeśli Tobie tak wydropiło to tak jest i koniec, polecam patrzeć szerzej niż tylko na siebie.

@kVkis

To nie jest tylko moja opinnia... Wez sobie poczytaj co pisza ludzie na oficialnym forum Metina na temat tych czekolad i lizakow.

To ze tobie po 5 minutach dropu udalo sie wydropic 1 czekolade a z niej bodzio, to nie znaczy ze to jest dobry zarobek xD

PS: Prosze nie nabijaj juz wiecej postow, za kazdym razem gdy widze ze dodales odpowiedz zaczynam sie bac co mogles napisac :)

 

 

Opublikowano

@kVkis

To nie jest tylko moja opinnia... Wez sobie poczytaj co pisza ludzie na oficialnym forum Metina na temat tych czekolad i lizakow.

To ze tobie po 5 minutach dropu udalo sie wydropic 1 czekolade a z niej bodzio, to nie znaczy ze to jest dobry zarobek xD

PS: Prosze nie nabijaj juz wiecej postow, za kazdym razem gdy widze ze dodales odpowiedz zaczynam sie bac co mogles napisac :)

Mhm, już Cię polubiłem, przyjacielu. Każdy event polega na szczęściu, także nie wiem gdzie jest Twój problem. Miłego wieczorka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...