Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Jakiego boga kupić? :v


Miyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę sobie zakupić jakiegoś boga za favor, ale kurde mam ogromny dylemat i nie wiem którego. :v Raczej interesują mnie postacie bijące z daleka, chociaż nie pogardzę jakimś dobrym assassinem. Brałam pod uwagę Anubisa, ale nie jestem pewna. Zastawiałam się też nad Afrodytą, jako support, ale z tego, co słyszałam to dość ciężki char. Może jakieś sugestie? Czym się przyjemnie gra? 

Opublikowano

Według mnie warto zakupić sobie jakiegoś adc. Myślałaś może nad Ullrem? Myślę, że dla ciebie będzie to fajne rozwiązanie skoro chciałabyś postać, która może bić z bliska i z daleka zarazem. 

Opublikowano

Tak więc na start z ADC : Artemis - Ja od niej zaczynałem .. pomimo że jest tania to jest OP 
Na start z Magów : Anubis bądz Janus lub Agni - całkiem spoko na mida i fajny ult który łatwo można skombować z skilem który zatruwa co daje stuna ;)

Z Tanków na start : Sylvanus bądz też poprostu Ymir

A z Assassinów : Serquet - Tylko wystarczy zagrać pare meczy i ją ogarnąć lub Thor / Ao Kuang <- Ao w sumie jest Magiem ale ja go traktuje jako zabójce i tak :p 

 

Ew. mogę również doradzić Ci na PW w razie czego to pisz ;)

Opublikowano

Według mnie warto zakupić sobie jakiegoś adc. Myślałaś może nad Ullrem? Myślę, że dla ciebie będzie to fajne rozwiązanie skoro chciałabyś postać, która może bić z bliska i z daleka zarazem. 

Szczerze mówiąc to jestem w sumie nowicjuszem w Smite, więc nie wiem którzy bogowie są warci uwagi, a którzy mniej. :p Dlatego też pytam którą postać warto zakupić. :P

Opublikowano

Według mnie warto zakupić sobie jakiegoś adc. Myślałaś może nad Ullrem? Myślę, że dla ciebie będzie to fajne rozwiązanie skoro chciałabyś postać, która może bić z bliska i z daleka zarazem. 

Ullr nie jest dla początkujących graczy nim trzeba ogarniać zmiany więc tutaj się nie sprawdzi. Ja mogę Ci polecić z hunterów neith która jest darmowa i apollo go możesz dostać za curse voice więc jest za darmo a z magów polecam właśnie anubisa który na ulcie potrafi ściągnąć nawet tankom prawie całe hp oprócz nich poseidon i scylla są w miarę łatwi i robią kosmiczny DMG

gQSkfLC.png

Opublikowano

Ullr nie jest dla początkujących graczy nim trzeba ogarniać zmiany więc tutaj się nie sprawdzi. Ja mogę Ci polecić z hunterów neith która jest darmowa i apollo go możesz dostać za curse voice więc jest za darmo a z magów polecam właśnie anubisa który na ulcie potrafi ściągnąć nawet tankom prawie całe hp oprócz nich poseidon i scylla są w miarę łatwi i robią kosmiczny DMG

Co do Ullr'a kolego masz rację - na początek nie polecałbym go również nie polecałbym na początek scylli mimo że jest bardzo OP na mida to trzeba troszke nauczyć się kontrolować jej ult ;) 

Czyli chyba najwiecej głosów zbiera tutaj Anoobis B)

Opublikowano

Ullr nie jest dla początkujących graczy nim trzeba ogarniać zmiany więc tutaj się nie sprawdzi. Ja mogę Ci polecić z hunterów neith która jest darmowa i apollo go możesz dostać za curse voice więc jest za darmo a z magów polecam właśnie anubisa który na ulcie potrafi ściągnąć nawet tankom prawie całe hp oprócz nich poseidon i scylla są w miarę łatwi i robią kosmiczny DMG

Neith mam, Apollo też. :P W sumie te dwie postacie całkiem dobrze ogarniam, poza ultem Apollo. xD Co do Posejdona nawet nie brałam go pod uwagę, ale sprawdzę sobie tę postać.

 

Proponuje Zeusa ^^

Zeusa także mam. :v

 

Zastanawiałam się właśnie nad Scyllą, ale chyba postawię na Anubisa, bo miałam okazję nim grać. Ew. jakąś postać supportującą, bo takimi też lubię grać. :D

Opublikowano

Neith mam, Apollo też. :P W sumie te dwie postacie całkiem dobrze ogarniam, poza ultem Apollo. xD Co do Posejdona nawet nie brałam go pod uwagę, ale sprawdzę sobie tę postać.

 

Zeusa także mam. :v

 

Zastanawiałam się właśnie nad Scyllą, ale chyba postawię na Anubisa, bo miałam okazję nim grać. Ew. jakąś postać supportującą, bo takimi też lubię grać. :D

Sobek jest fajną postacią (support), jak się załapiesz na kogoś z dobrym stunem to linia wasza. Dodatkowo dzięki ultowi zwraca mu się mana więc jakbyś tam miała kogoś kiedyś gonić i zabrakło by Ci many to ult jest do tego idealny. :P 

Opublikowano

Sobek jest fajną postacią (support), jak się załapiesz na kogoś z dobrym stunem to linia wasza. Dodatkowo dzięki ultowi zwraca mu się mana więc jakbyś tam miała kogoś kiedyś gonić i zabrakło by Ci many to ult jest do tego idealny. :P

Sobkiem jakoś niespecjalnie dobrze mi się grało. :v A co myślisz o Afrodycie? :>

Opublikowano

Sobkiem jakoś niespecjalnie dobrze mi się grało. :v A co myślisz o Afrodycie? :>

Bardzo dobry support leczący :)

Ja bym ci polecił ją kupić i chodzić z jakimś adc :>

Jak chcesz Monia to możemy się zgrać kiedyś :P

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Sobkiem jakoś niespecjalnie dobrze mi się grało. :v A co myślisz o Afrodycie? :>

No Afrodytka jest fajna. Tylko w sumie to nią niewiele się gra - bynajmniej w moim odczuciu. Nie wiem jak to napisać, żeby zaraz nie było ''no przecież to jest support to co ty chcesz nim robić''. Aczkolwiek możesz próbować, bardzo ma fajnego skina i generalnie jest dobrą postacią bo ma świetnego hila i dobrego ulta. :P 

Opublikowano

No Afrodytka jest fajna. Tylko w sumie to nią niewiele się gra - bynajmniej w moim odczuciu. Nie wiem jak to napisać, żeby zaraz nie było ''no przecież to jest support to co ty chcesz nim robić''. Aczkolwiek możesz próbować, bardzo ma fajnego skina i generalnie jest dobrą postacią bo ma świetnego hila i dobrego ulta. :P

No właśnie oglądałam sobie kilka GP na YT i spodobała mi się, bo poniekąd przypomina mi moją ulubioną postać z jednego MMO. :v Czytałam, że na początku rozgrywki jest nią dość ciężko, ale przy dobrym buildzie i jak się ogarnie combo, to można nią kosić.  :P

 

Bardzo dobry support leczący :)

Ja bym ci polecił ją kupić i chodzić z jakimś adc :>

Jak chcesz Monia to możemy się zgrać kiedyś :P

No jasne, możesz mnie dodać w Smite. :P Nick Miyoshi. :P

Opublikowano

No właśnie oglądałam sobie kilka GP na YT i spodobała mi się, bo poniekąd przypomina mi moją ulubioną postać z jednego MMO. :v Czytałam, że na początku rozgrywki jest nią dość ciężko, ale przy dobrym buildzie i jak się ogarnie combo, to można nią kosić.  :P

 

No jasne, możesz mnie dodać w Smite. :P Nick Miyoshi. :P

Afrodyta podobnie jak Hel - na początku słaba (hel natomiast pod wzgledem hp) a w late potrafi zrobić czystke ;)

W sumie każdy bóg jest dobry tylko trzeba nim umieć grać - Najlepszy według mnie tank to Sylvanus. Jak się zgrają na linji z cupidem to siedzą na niej dłuuugo - oboje mają leczenie więc :/ 

Opublikowano

Afrodyta podobnie jak Hel - na początku słaba (hel natomiast pod wzgledem hp) a w late potrafi zrobić czystke ;)

W sumie każdy bóg jest dobry tylko trzeba nim umieć grać - Najlepszy według mnie tank to Sylvanus. Jak się zgrają na linji z cupidem to siedzą na niej dłuuugo - oboje mają leczenie więc :/ 

Kupiłam Afrodyte. :v Zagrałam nią meczyk (na boty co prawda, bo oczywiście na normal conquest nie ma meczu xD) i chyba znalazłam swoją trzecią ulubioną postać. :3 Tylko nie do końca rozumiem jej ult, mógłby ktoś objaśnić? xD

Opublikowano

Kupiłam Afrodyte. :v Zagrałam nią meczyk (na boty co prawda, bo oczywiście na normal conquest nie ma meczu xD) i chyba znalazłam swoją trzecią ulubioną postać. :3 Tylko nie do końca rozumiem jej ult, mógłby ktoś objaśnić? xD

Afrodyta ślubuje dozgonną miłość swojej bratniej duszy, dzięki czemu oboje są odporni na wszelkie obrażenia przez krótki czas. Wszystkie efekty kontroli tłumu są usunięte po aktywacji umiejętności - jednym słowem nieśmiertelność przez .8/1.1/1.4/1.7/2s, - w zależności od stopnia rozwinięcia. Działa na drugą osobę jeśli dostała od Ciebie 1 (buziaka). :p 

Opublikowano

Polecam Anubisa bardzo dobry mag z ogromnie dużym DMG jak i bardzo przydatna ,,klatka,, co unieruchamia perzeciwnika jak i oczywisce znana kazdemu zabojcza ,,3,, znaczy podłoga skill ktory nie raz jest zmorą dla przeciwnika, Postac idealna na 3vs3 jak i dobrze sprawdza sie na 5vs5 :) Polecam Ryba ;D

Opublikowano

Afrodyta ślubuje dozgonną miłość swojej bratniej duszy, dzięki czemu oboje są odporni na wszelkie obrażenia przez krótki czas. Wszystkie efekty kontroli tłumu są usunięte po aktywacji umiejętności - jednym słowem nieśmiertelność przez .8/1.1/1.4/1.7/2s, - w zależności od stopnia rozwinięcia. Działa na drugą osobę jeśli dostała od Ciebie 1 (buziaka). :P

Ah, w ten sposób to działa. :v Okej, to dziękuję, resztę jej skilli ogarniam. :3

 

 

Polecam Anubisa bardzo dobry mag z ogromnie dużym DMG jak i bardzo przydatna ,,klatka,, co unieruchamia perzeciwnika jak i oczywisce znana kazdemu zabojcza ,,3,, znaczy podłoga skill ktory nie raz jest zmorą dla przeciwnika, Postac idealna na 3vs3 jak i dobrze sprawdza sie na 5vs5 :) Polecam Ryba ;D

Anubis będzie moim kolejnym zakupem, jak tylko uzbieram favory. :v

Opublikowano

Jeżeli nie masz Hel, to mogę Ci ją polecić. Ma 2 formy - 1 ofensywną, 2 defensywną. Przy szybkich zmianach form można łatwo zaspamić przeciwnika i zabić go w kilka sekund. Dodatkowo redukcja CCków i ogromny regen many po prostu idealnie współgrają z niskimi cd ;)

Opublikowano

Hmmm a może Change ? Bardzo mobilna postać na mida i supporta się nadaje. Co do scylli to jeden activ i dużo nie zdziała ;>

Mid? i Supp? ;_: Idź może się prześpij. Mówisz o postaci która idzie na solo .. w dodatku jak się jej dobrze nie ogarnia to poprostu się lami tą postacią i to ostro - jest dobra ale dopiero w late .. A co do twojej teorii odnośnie scylli to może i tak tylko że aktywka się regeneruje wolniej niż scylli skille ;) 

 

Sprawdzę, jak Afrodyta spisze się w normalnych meczach, ale na razie mogę rzec, iż naprawdę ładnie idzie nią kosić. :v

Ten tego to można rzec ,że temat #close? 

Opublikowano

Bardzo dobry support leczący :)

Ja bym ci polecił ją kupić i chodzić z jakimś adc :>

Jak chcesz Monia to możemy się zgrać kiedyś :P

 

Afrodyta i supp? Chyba na 10 lvl. Ta postać kompletne nie nadaje sie na supporta, jest zbyt papierowa. 

Polecam Anubisa bardzo dobry mag z ogromnie dużym DMG jak i bardzo przydatna ,,klatka,, co unieruchamia perzeciwnika jak i oczywisce znana kazdemu zabojcza ,,3,, znaczy podłoga skill ktory nie raz jest zmorą dla przeciwnika, Postac idealna na 3vs3 jak i dobrze sprawdza sie na 5vs5 :) Polecam Ryba ;D

Ta klatka, to jest stun. :)

 

Hmmm a może Change ? Bardzo mobilna postać na mida i supporta się nadaje. Co do scylli to jeden activ i dużo nie zdziała ;>

Change na mida albo support? O kurde, chyba jakaś nowa meta, albo gramy w innego smite'a. Jak change to only solo. Zjada praktycznie każdego sololanera z healem, dzięki swojej 3+Divine Run.

Adc doradzam Xbala

Jungle Lokiego

Midi Zeus

Support Afrodyta

Solo Tyra lub Merkurego

Loki kompletnie nie grywalna postać na jungle. W obecnej mecie tylko solo.
 
Ogólnie to polecam Kali, słabe early, kapitalny late a jeszcze lepszy end game. Polecam również Cupid i Xbalanque. Teraz top picki na adc, dzięki nowemu itemowi Bluestone Pendant nie kończy im sie mana. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...