Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem/Pytanie] Szukam Technika i co sądzicie o mojej mapie [BETA] ?


MunyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam technika który zna sie na javie i skriptach ;) Server Typu PVP !!!

Wymagam:

- (+16)

- Chęć do pracy

Oferuje:

- Server 10 Gb ramu

WIECEJ NA SKYPE: kamil.nocek1

Ss'y mapy: {PS: Mapa zbudowana w 70% wymiary 1000x1000}

post-1267833-0-94373200-1423678415_thumb.png

post-1267833-0-50271400-1423678456_thumb.png

Jak oceniacie mape ( 0-10 )

 

Opublikowano

Szukam technika który zna sie na javie i skriptach ;) Server Typu PVP !!!

Wymagam:

- (+16)

- Chęć do pracy

Oferuje:

- Server 10 Gb ramu

WIECEJ NA SKYPE: kamil.nocek1

Ss'y mapy: {PS: Mapa zbudowana w 70% wymiary 1000x1000}

attachicon.gif2015-02-11_19.12.10.png

attachicon.gif2015-02-11_19.05.40.png

Jak oceniacie mape ( 0-10 )

 

Nie jest zła. Imponująco wygląda na 2 zdj. 

 

P.S. Nie zbyt lubię netherowe cegły... ale to raczej kwestia gustu. 5/10

­

4462514400953061278225.png

Opublikowano

Witam, pana i dziękuję za odpowiedz. @overgeming ta mapa ma wymiary 1000x1000 a to tylko spawn ;). Reszta mapy została zbudowana w stylu średniowiecznym, server wkrótce zostanie otwarty i mam nadzieje ze wejdziesz i wtedy ocenisz mapkę :) P.S. Jestem początkującym graczem, dopiero sprawdzam swoje możliwości :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...