Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od najlepszej ligi na świecie do....


jasieeks™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, pomagam dla ziomka ze szkoły wyjść z najlepszej ligi w kosmosie. 

Zawsze to pare polskich złociszy. 

aktualny stan punkciorków, dziś wrzuce jeszcze meczyki. 

5XHwRtw.jpg

 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

A potem trafiasz na takiego w Silverze/Goldzie i robi Ci 5/16...

 

anyway, powodzenia.

Opublikowano

Właśnie to jest to .. trafisz w goldzie na gościa który panikuje i przegrywa gre . Powodzenia ale mam nadzieję że przy okazji wytłumaczysz mu co nieco . 

Opublikowano

Właśnie to jest to .. trafisz w goldzie na gościa który panikuje i przegrywa gre . Powodzenia ale mam nadzieję że przy okazji wytłumaczysz mu co nieco . 

boostuje go tylko aby miał serię do silvera.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Nie przesadzajcie. Jeden w tą czy w tą nie robi różnicy na x osób w lidze. Do silvera 5 wszędzie jest taki sam poziom. 
Jaką preferujesz linię i jaką dywizje posiadasz na swoim main koncie? 

Opublikowano

Nie przesadzajcie. Jeden w tą czy w tą nie robi różnicy na x osób w lidze. Do silvera 5 wszędzie jest taki sam poziom. 

Jaką preferujesz linię i jaką dywizje posiadasz na swoim main koncie? 

Aktualnie Platyna 2

preferuję mida, jungle. 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Nie przesadzajcie. Jeden w tą czy w tą nie robi różnicy na x osób w lidze. Do silvera 5 wszędzie jest taki sam poziom. 

Jaką preferujesz linię i jaką dywizje posiadasz na swoim main koncie? 

Nie przesadzam. Po prostu uważam, że każdy sam powinien zapracować na swoją dywizję. Nie bez powodu siedzi w Brązie 5. 

Opublikowano

Nie przesadzajcie. Jeden w tą czy w tą nie robi różnicy na x osób w lidze. Do silvera 5 wszędzie jest taki sam poziom. 

Jaką preferujesz linię i jaką dywizje posiadasz na swoim main koncie? 

 

Jakby był taki sam poziom to nie było by podziału na Brąz I II III etc.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Mało punktów, ponieważ szanowny klient postanowił przegrać 2 gry i opuścić mecz dlatego z 90 zrobiło się 30 i leavebuster na 20 minut :) 

607521423701354691338.png

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Mało punktów, ponieważ szanowny klient postanowił przegrać 2 gry i opuścić mecz dlatego z 90 zrobiło się 30 i leavebuster na 20 minut :)

607521423701354691338.png

No i dlatego uważam, że boostowanie jest bezsensu. Potem taki rodzynek będzie psuł innym mecze, bo na fochu jest.

 

(o ile to nie Ty przegrałeś te mecze, a chcesz jakoś to zataić mądrą wymówką :D)

Pomocnik
Opublikowano

Powodzenia, pewnie ludzie w tym brązie płaczą jak głupi, też wyszedłem koledze z B5 parę dni temu xD Zabawa przednia ! :)

Opublikowano

No i dlatego uważam, że boostowanie jest bezsensu. Potem taki rodzynek będzie psuł innym mecze, bo na fochu jest.

 

(o ile to nie Ty przegrałeś te mecze, a chcesz jakoś to zataić mądrą wymówką :D)

bez przesady ;) 

dziś gadaliśmy powiedział, że do końca roboty nie będzie grał.

Dziś kolejne gierki :) 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Ty koledze chcesz wyjść z brązu a ja się dziwie czemu w goldach gram z typami, co na adc składają hydre...  <_<

Czy chce to kwestia do dyskusji, bardziej chcę tych pieniędzy :D

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

nie rozumiem po co ten temat ;i

W podstawówce uczą czytania ze zrozumieniem.

 

@top

 

541071423763990691338.png

Wyccarowany przez bronze V xD build c*****y bo first game shaco. 

 

660541423766393691338.png

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Wyjście z Brązu, niby proste, a za razem bardzo trudne. W tak niskiej lidze nawet samemu ciężko wygrać mecz Diamentowi, a co mówiąc człowiekowi z Brązu czy Srebra :D Nie mniej jednak życzę powodzenia, i jak najszybszego wbicia serii do Silvera :)­

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...