Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nie wiesz jaki serwer zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wam polecić tryb creative modern. Chodzi o to zeby ludzie budowali same modern house i powstalo z tego takie duze miasto. Co wy na to? :D

16.jpg

Opublikowano

Jeśli sami uzbierają surowce to OK ale jak z trybem creative to się szybko znudzi.

CPU: I5-4460 (w planach i74690k) GPU: GTX960 4G

Opublikowano

Jeśli sami uzbierają surowce to OK ale jak z trybem creative to się szybko znudzi.

Tylko z tymi surowcami bedzie troche problem. Bo duzo ludzi korzysta z gliny i z wełny...

16.jpg

Opublikowano

Mógłbyś coś więcej napisać i to opisać, jak to będzie wyglądało, prezentowało się i będzie wszystko dobrze. Mógłbyś również podrzucić jakiś filmik z prezentacją tego trybu. ;) 

Opublikowano

1. Serwer creative? Dla dziesięcioletnich dzieci z MPC? Zaraz będą budować męskie genitalia...

2. Obecnie mało kto potrafi budować w stylu "modern". Obecna Minecraftowa architektura to drewno, glowstone i stone brick. Dzieciaki nawet nie ogarnął, że używa się tam pełnych, pustych kontrastujących kolorów.

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

1. Serwer creative? Dla dziesięcioletnich dzieci z MPC? Zaraz będą budować męskie genitalia...

2. Obecnie mało kto potrafi budować w stylu "modern". Obecna Minecraftowa architektura to drewno, glowstone i stone brick. Dzieciaki nawet nie ogarnął, że używa się tam pełnych, pustych kontrastujących kolorów.

 

No ale chyba wiadomo jesli to serwer gdzie beda powstawaly moderny to ludzie ktorzy nie umieja budowac to nie zaczna budowac lub beda tylko ogladali. Jest chodzi o dzieci którzy beda budowac "meskie genitalia" to dzialka zostanie usunieta.

Mógłbyś coś więcej napisać i to opisać, jak to będzie wyglądało, prezentowało się i będzie wszystko dobrze. Mógłbyś również podrzucić jakiś filmik z prezentacją tego trybu. ;)

Nie pomyslalem postaram się w piątek wszystko wyjasnic :p

16.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...