Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się stało z metinem?


Secars

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czy siak ktoś tu wspomniał o stawianiu serwera dla kasy, teraz każdy serwer stawiany jest dla kasy ale nie ma co się zwodzić. Jak ktoś stawia serwer ale stawia go porządnie i dba o niego i rozbi wszystko by grało się jak najlepiej to należy mu się za to pieniądx. Poza tym chyba nikt by nie chciał siedzieć dniami i nocami a później nic z tego nie mieć. Zresztą serwer musi na siebie zarabia.

Pasjonat
Opublikowano

Gościu ma racje a wszystko przez takich nobów którzy robią serwery wyłącznie dla hajsu a reszte mają głęboko w tyle

tu masz odpowiedź

 

Tak czy siak ktoś tu wspomniał o stawianiu serwera dla kasy, teraz każdy serwer stawiany jest dla kasy ale nie ma co się zwodzić. Jak ktoś stawia serwer ale stawia go porządnie i dba o niego i rozbi wszystko by grało się jak najlepiej to należy mu się za to pieniądx. Poza tym chyba nikt by nie chciał siedzieć dniami i nocami a później nic z tego nie mieć. Zresztą serwer musi na siebie zarabia.

 

Dokładnie.

Serwery wymagają czasu, chcecie dopracowania, a ciągle narzekacie na IS. Też chcielibyście mieć jakiś zarobek przez to, że poświęcacie swój czas. A jeśli nie odpowiada Ci to, że tak pobierają pieniądze - nie grasz i wchodzisz na inny. W tych czasach wszystko jest dla pieniędzy; nie wiem czego oczekujecie w tym kierunku.

 

Jeśli tak to krytykujecie to po prostu zróbcie swój serwer, stabilny, żeby miał jakieś innowacyjne dodatki, brak bugów i brak is.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Metin musial isc z postepem wczasu, zauwaz ze nowe serwery hard z max lvl 99 old school mimo duzej reklamy nie ciesza sie popularnoscia czego przykladem sa Arutany Alcatry i wiele wiele innych.

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...