Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Marcin Wolski "Kori" był zastraszany przez Mym


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Pojawiają się kolejne wiadomości dotyczące problemów Marcina "koriego" Wolskiego i MeetYourMakers. Okazuje się, że polski zawodnik, gdy ogłosił odejście z drużyny, był szantażowany przez jednego z managerów. Marcin nie czuł się komfortowo w zespole i jednocześnie bał się tego, że nowa organizacja będzie niewypłacalna.

Nie mógł on jednak spokojnie zakończyć współpracy, bowiem Sebastian “Falli” Rotterdam, który jest managerem MYM, na siłę chciał go zatrzymać. Początkowo użyte zostały argumenty, że zastąpienie polskiego midlanera będzie kosztować aż 50,000$, a konsekwencji będzie jeszcze więcej. Sebastian stwierdził, że jeżeli Kori zerwie umowę, to jego mama i on stracą dom, bowiem to ona podpisała umowę za młodego gracza.

Cała sytuacja trafiła już do Riot Games oraz do zarządu MeetYourMakers. Wszystko wskazuje na to, że Marcin nie będzie dłużej występował w zespole i być może wreszcie trafi do drużyny z USA. Do tej pory taki transfer blokował kontrakt.
Opublikowano

Podobno ma zajść wymiana między H2k a MYM między mid lanerami co oznaczałoby, że kori aka Selfie miałby przejść do H2k a Ryu do MYMu. Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla Koriego który jest dobrym graczem i razem z H2k stworzyliby dobry team, natomiast Ruy to przeciętniak, który nie umie angielsiego więc MYM'owi to różnicy nie zrobi bo i tak ssie, chociaż może z H0ro się zgra i będą mieli dobrą synergię jungle-mid bo oboje koreańce.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Podobno ma zajść wymiana między H2k a MYM między mid lanerami co oznaczałoby, że kori aka Selfie miałby przejść do H2k a Ryu do MYMu. Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla Koriego który jest dobrym graczem i razem z H2k stworzyliby dobry team, natomiast Ruy to przeciętniak, który nie umie angielsiego więc MYM'owi to różnicy nie zrobi bo i tak ssie, chociaż może z H0ro się zgra i będą mieli dobrą synergię jungle-mid bo oboje koreańce.

wątpie żeby to była prawda, ale jesli tak to musieliby mega dużo ćwiczyc (zarowno h2k jak i mym). nieważne co sie stanie, oby Marcinowi sie dobrze powiodło w esporcie, najlepszy midlaner 2014 spring splitu, on powinien isc w góre a nie w dół ale w sumie ciezko jest cokolwiek zrobic z tak okropnym zorganizowaniem jakie posiadało shc i mym.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

wątpie żeby to była prawda, ale jesli tak to musieliby mega dużo ćwiczyc (zarowno h2k jak i mym). nieważne co sie stanie, oby Marcinowi sie dobrze powiodło w esporcie, najlepszy midlaner 2014 spring splitu, on powinien isc w góre a nie w dół ale w sumie ciezko jest cokolwiek zrobic z tak okropnym zorganizowaniem jakie posiadało shc i mym.

Uwierz mi, że nie musieli by dużo ćwiczyć bo chyba lepiej wyjdzie synergia eng jungler + eng mid, niż eng jungler + korea mid. Obie strony wyjdą na tym lepiej, a jak wiadomo synergia mid lanera z junglera jest bardzo ważna, wystarczy zobaczyć na gierki TSM'u, gdzie Santorin babysituje mida Bjergsenowi a ten carruje cały team. ;)

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Sorry ale MYM za taką akcje również powinno ponieść konsekwencje w formie zakazie gry w LCS'ach, bo to nie jest porządku. No i co ma sytuacja osobista do zawodowstwa w LoLu to też nie wiem.

Opublikowano

A co ma wspólnego jego gra do jego domu i mamy? dla mnie to jest chore, mam nadzieję że ten menager odpowie za to wszystko  -.-

 

To że Marcin nie jest pełnoletni i to mama podpisywała za niego kontrakt. Co to ma do domu? Koszta zerwania umowy, które Marcin musiałby ponieść w konsekwencji komornik czyli utrata domu.

 

wątpie żeby to była prawda, ale jesli tak to musieliby mega dużo ćwiczyc (zarowno h2k jak i mym). nieważne co sie stanie, oby Marcinowi sie dobrze powiodło w esporcie, najlepszy midlaner 2014 spring splitu, on powinien isc w góre a nie w dół ale w sumie ciezko jest cokolwiek zrobic z tak okropnym zorganizowaniem jakie posiadało shc i mym.

 

Spring? W nim nawet Marcin nie grał, a w summer najlepszy był Froggen.

 

 

 

MYM zawiodło po raz kolejny na lini organizacyjnej. Dowalił im jeszcze kittz na facebooku pisząc że mimo bycia coach/manago/analyst nie dostał od nich ani grosza i sytuacja ogólnie drużyny starego MyMu od strony organizacji była słaba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...