Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Które najlepsze bedzie i które wybrac


SuplePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam ok 3 mln $ i postanowilem kupic sobie jakis najlepszy samochod ktory bedzie najlepiej sie sprawował na wyscigach/dragach

Oto moje propozycje:

 

Nazwa samochodu                                    -      Ogólny poziom        -         Klasa

ASTON MARTIN 086                                 -            665                   -            A

BMW M3 GTS                                           -            667                   -             A

FORD MUSTANG BOSS 302'12               -            688                   -             A

LAMBORGHINI MURCIELAGO LP640       -            655                   -             A

- = - = - = - = LP650-4 ROADSTER          -             667                   -             A

- = - = - = - = LP670-4 SUPERVOLOCE   -             707                   -             A

LOTUS EVORIA                                       -              665                  -             A

NISSAN GT-R SpecV [R35]                      -              645                  -             A

 

 

 

Czy moze proponujecie jakis inny samochod do kupna a następnie do tuningu który bedzie sie spraowwal wysmicie i mial doskonałe prowadzenie?

Czekam na wasze oceny

Pozdrawiam.

Suple.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...