Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostale koreańskie lub malezyjskie jest jakiś sposób żeby zagrać ?


michalkozak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z jakiej racji musi być Koreańczykiem ? raczej potrzebuje  KSSN (13-digit number issued to all residents of the Republic of Korea) istnieje emulator kssn'u online gram w niejedną gre z koreii bez problemowo ;)

 

przetlumacz sobie główna strone nt kr przez google translate i kombinuj !

Opublikowano

Nie musi być koreańczykiem....

 

 

 

 

Nie wystarczy tylko KSSN

 

 

Można, to zrobić doszedłem do prawie ostatniego kroku i było ok, ale wyłączyłem okno bo nie dokładnie doczytałem tłumaczem ;_;

Da się zrobić troche trzeba pokombinować

 

z jakiej racji musi być Koreańczykiem ? raczej potrzebuje  KSSN (13-digit number issued to all residents of the Republic of Korea) istnieje emulator kssn'u online gram w niejedną gre z koreii bez problemowo ;)

 

przetlumacz sobie główna strone nt kr przez google translate i kombinuj !

Piszecie o tym, że nie trzeba być Koreańczykiem, a po chwili wspominacie o KSSN  :rolleyes: .

O ile pamiętam, to używanie czyjegoś KSSN jest nielegalne, przypominam, że na mpc nie można otrzymać pomocy w zdobyciu KSSN.

Opublikowano

Pomyśleliscie żeby kupić od ludzi konto?...

@topic Musisz być koreanczykiem (musisz miec telefon zarejestrowany w korei) i mieć kssn ;v

:>

Opublikowano

Nie musi być koreańczykiem....

 

 

 

 

Nie wystarczy tylko KSSN

 

 

Można, to zrobić doszedłem do prawie ostatniego kroku i było ok, ale wyłączyłem okno bo nie dokładnie doczytałem tłumaczem ;_;

Da się zrobić troche trzeba pokombinować

Jak by dało się zrobić, to by każdy opublikował sposób. Zapewne ostatni krok - podaj wszystkie dane o sobie, hehehe. Ludzie próbowali i nic z tego nie wyszło, a od nowego systemu rejestracji zobacz ile czasu minęło. 

Opublikowano

W ostatnim kroku podaje sie numer telefonu zarejestrowanego w korei, na ktory wysylany jest kod PIN. Sms jest bezplatny. Wiec jedynym sposobem jest dogadanie sie z koreanczykiem lub znalezienie fake phone online.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...