Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Chcesz mieć funkcje ghost na każdym serwerze.??

 

Moje rozwiązanie daje ci możliwość używania exp bota Easymetin2 wraz z funkcją ghost,

oraz wszystkich hacków które powstały do Metin2...

 

Od tej pory nie trzeba ściągać kamer moda na którym polowa hackow nie działa...

 

Mój sposób działa na wszystkich prywatnych oraz globalnych serwerach !

 

 

Instrukcja na serwer globalny:

1. Pobierz pliki (500KB)

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

lub

To jest ukryta treść, proszę

2. Skan:

To jest ukryta treść, proszę

3. Wypakuj archiwum na pulpit.

4. Skopiuj mój folder pack do folderu metin2 i zastąp pliki (Tak na wszystkie)

5. Ciesz sie grą z funkcją ghost..

 

 

Dowiedzialem sie ze funkcja nie chodzila na privach takze zrobilem mini ulepszenie (teraz dziala na 100%).

U Gory instrukcja na Globale a nizej na Privy...

 

Funkcja Ghost na privy bez kamer moda..

 

 

Instrukcja na privy:

 

 

1. Pobierz pliki (500KB)

To jest ukryta treść, proszę

2. Skan:

To jest ukryta treść, proszę

3. Wypakuj archiwum na pulpit.

4. Wklej pliczki do folderu pack.

5. Graj i ciesz się funkcją ghost..

 

Skan ten sam ponieważ to ten sam pliczek tylko ze na privy.

Jak ktos chce moge dac skana lecz jest on zbędny..

 

Nie dlugo nowe linki do downloadu...

 

 

@Edit Ważne

 

Zeby funkcja byla trwała na serwerach globalnych proszę uzywać Obejscia.. Ponieważ torent sciągnie oryginalny plik i funkcja ghost zostanie usunięta..

 

 

 

Jak zrobic obejscie:

 

1. piszemy w notatniku metin2client.bin

2. zapisujemy w folderze z Metin-em pod nazwą (jaką chcemy) z rozszerzeniem bat, np twojanazwa.bat

3. zawsze uruchamiamy z pliku twojanazwa.bat i cieszymy się grą..

 

 

 

 

Jak moge to prosze o zdjęcie 10%

 

 

by marcinvx

 

daj -!!! nie +!

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Witam

 

 

Chcesz mieć funkcje ghost na każdym serwerze.??

 

Moje rozwiązanie daje ci możliwość używania exp bota Easymetin2 wraz z funkcją ghost,

oraz wszystkich hacków które powstały do Metin2...

 

Od tej pory nie trzeba ściągać kamer moda na którym polowa hackow nie działa...

 

Mój sposób działa na wszystkich prywatnych oraz globalnych serwerach !

 

 

Instrukcja na serwer globalny:

1. Pobierz pliki (500KB)

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

lub

To jest ukryta treść, proszę

2. Skan:

To jest ukryta treść, proszę

3. Wypakuj archiwum na pulpit.

4. Skopiuj mój folder pack do folderu metin2 i zastąp pliki (Tak na wszystkie)

5. Ciesz sie grą z funkcją ghost..

 

 

Dowiedzialem sie ze funkcja nie chodzila na privach takze zrobilem mini ulepszenie (teraz dziala na 100%).

U Gory instrukcja na Globale a nizej na Privy...

 

Funkcja Ghost na privy bez kamer moda..

 

 

Instrukcja na privy:

 

 

1. Pobierz pliki (500KB)

To jest ukryta treść, proszę

2. Skan:

To jest ukryta treść, proszę

3. Wypakuj archiwum na pulpit.

4. Wklej pliczki do folderu pack.

5. Graj i ciesz się funkcją ghost..

 

Skan ten sam ponieważ to ten sam pliczek tylko ze na privy.

Jak ktos chce moge dac skana lecz jest on zbędny..

 

Nie dlugo nowe linki do downloadu...

 

 

@Edit Ważne

 

Zeby funkcja byla trwała na serwerach globalnych proszę uzywać Obejscia.. Ponieważ torent sciągnie oryginalny plik i funkcja ghost zostanie usunięta..

 

 

 

Jak zrobic obejscie:

 

1. piszemy w notatniku metin2client.bin

2. zapisujemy w folderze z Metin-em pod nazwą (jaką chcemy) z rozszerzeniem bat, np twojanazwa.bat

3. zawsze uruchamiamy z pliku twojanazwa.bat i cieszymy się grą..

 

 

 

 

Jak moge to prosze o zdjęcie 10%

 

masz :P TYLKO JA CHCE - I *5 a nie +!!!

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...