Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Opłaca Się Kraść Drop W Red Lesie


BejbeComeToMe

Opłaca się siedzieć w Red Lesie  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy op?aca sie ?

  2. 2. Ile czasu mi to zabierze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

metki 90lvl respisa sie co 1h wystarczy skumac czas i caly drop jest nasz :P

Co do zarobkow to zalezy od tego czy postac ktora rozwala metka ma rekawice i czy ma szczescie i jaki ma lvl.

Jezeli ma duzo szczescia to mozemy zarobic m. in.

pelerynki mestwa 20 szt

pierscien expa na 1h

bronie na 65

zbroje na 61

jezeli ten co rozwala metka ma 86lvl to moga wyleciec stalki.

ku i oz

kamienie duchowe

 

jezeli bys mial szczescie to mozna nawet 40kk zarobic na 4 ch kradnac drop z wszystkich metkow ;)

 

edit:

up co wy za głupoty gadacie metki 90lvl respia sie co 1h w okreslonych strefach i nie trudno je znalezc

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Sam bot do okradania z dropu to nie wszystko... Radziłbym tobie wspomóc się Modem od kamera. dzięki niemu masz możliwość "warpowania" do ofiary B) A opłaca się to robić na pewno.

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Warto opierdalac w red lesie, tylko aby znalezienie kogos 80+ co bedzie walil zajmie duuuuzo wiecej niz znalezienie metka

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

Kradniecie dropu jest i tak srednio oplacalne.

Bardziej polecil bym 2,3 konta 30+ i na fishbocie jechac.

Oczywiscie , zalezy od serwera.

Jezeli zamkniety i chinskie boty tam nie dotarly to 8kk dziennie +.

Opublikowano

No ja niewem czy sie opyla, na dzien rozwalilem 5metkow i ale mialem drop ZAL!!!- poty,poty,poty..poty..

Opublikowano

No jak zwykle wszystko od szczęścia zależy -,-

Ja na monku rozwaliłem metka na 85 wojem mental 78 i mi podwinęli drop a nawet nikogo nie było widać -,-

Nie jestem pewny a chyba mi partka dropnęła -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...