Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fizz - po nowym patchu, czy może mi ktoś wytłumaczyć?


Degistive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka czy może mi ktoś wytłumaczyć w punktach ja kto teraz jest po tym nerfie 5.2 z fizem?

 

Niektórzy mówią że jest silniejszy a inni że już nie da się nim grać. Nie widzę większej różnicy grania tą postacią ale chciałbym aby ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to teraz jest z nim.

 

Nie odsyłajcie mnie do patcha bo wiem co tam jest napisane, chciałbym od was się dowiedzieć.

Kappa.

Pomocnik
Opublikowano

Została zmieniona mechanika , oraz znerfione Q i W , teraz Fizz aby zburstować musi trafić ultem , który daje zwiększone dmg o 20% .

Opublikowano

Poprawiam Q zostało znerfione a W zmienione i dostało buffa. Radzę zobaczyć patch notes i policzyć na kalkulatorze dmg przed nerfem i po.

Opublikowano

­Teraz została zmieniona mechanika, kiedyś można było robić różne combo, np. W > Q > E > R (ult dla slowa), a teraz niestety jest tylko jedna opłacalna ścieżka - musisz zacząć od R, ponieważ dostało takiego debuffa, że gdy trafisz kogoś z ulti to przez następne kilka sekund zadajesz więcej obrażeń. Zmusza to graczy do użycia ulti na sam początek, przez co troche osłabia mechanikę, gdyż kiedyś jak np. wbijałeś z Q to mogłeś bardzo łatwo trafić z R'ki, a teraz już tak niestety nie będzie. Reszte zmian masz opisane przez kolegów wyżej. :)

Moim zdaniem jest silniejszy, bo 20% to dużo w tej gierce. ;)

Opublikowano

­Teraz została zmieniona mechanika, kiedyś można było robić różne combo, np. W > Q > E > R (ult dla slowa), a teraz niestety jest tylko jedna opłacalna ścieżka - musisz zacząć od R, ponieważ dostało takiego debuffa, że gdy trafisz kogoś z ulti to przez następne kilka sekund zadajesz więcej obrażeń. Zmusza to graczy do użycia ulti na sam początek, przez co troche osłabia mechanikę, gdyż kiedyś jak np. wbijałeś z Q to mogłeś bardzo łatwo trafić z R'ki, a teraz już tak niestety nie będzie. Reszte zmian masz opisane przez kolegów wyżej. :)

Moim zdaniem jest silniejszy, bo 20% to dużo w tej gierce. ;)

boze nie moge po prostu czytac takich gownianych wypocin co z tego ze mu dali te 20% jak on przed nerfem bil wiecej nawet bez tego?

Opublikowano

Nerf duży, teraz 3 lvl dla fizza nie jest taki mocny

Opublikowano

Ja jestem niezmiernie zadowolony z tego patcha,na moje to Fizz dostał buffa :)

Jak mógł dostać buffa, jak wszystko w dół poszło ?

Opublikowano

Jak mógł dostać buffa, jak wszystko w dół poszło ?

Jak nie trafiasz ultem,to się nawet nie odzywaj ;)

 

@MineD akaMichal jak na twoje buffa mogl dostac czlowieku jezeli mu znerfili przelicznki ?

jezelie nie masz pojecia to nie gadaj

Ty tak samo.Naucz się trafiać ulta a potem gadaj :P

Opublikowano

­Jeśli nie trafisz z ulta to jesteś zjedzony, a przed jego ulti łatwo się uchylić :)

Opublikowano

Teraz fizz stal sie bruiserem AD na topa.

 

 

Na midzie on juz nie jest prawdziwym fizzem, kiedys nie potrzebowales ulta zeby kogos zabic, mogles na takiego adc dfg+q+e+AA z lich banem uzyc zhonyie i potem jeszcze bic z ultem.teraz mozesz zburstowac tylko 1 osobe.

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Widzę za dużo lcs'ów się na oglądaliście xD

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

AD Fizz jest bardzo silny pod Trinity, Botrka, gauntleta. powiem że testowałem na platynie 2 i świetnie mi na topie poszło

przeciwko lissie.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

AD Fizz jest bardzo silny pod Trinity, Botrka, gauntleta. powiem że testowałem na platynie 2 i świetnie mi na topie poszło

przeciwko lissie.

gauntleta? Ja nie wiem kto w tym sezonie gra w platynie, ale zaczynam sie martwic, ze nowy sezon strasznie zanizyl poziom...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...