Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] PolskiCraft - Sojusze, schrony - Wbijaj :)


Darek12433645

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

\

/

\

R

E

K

L

A

M

A

/

\

/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PolskiCraft



1info.png



zielony.png



 



em2.png Polski-Craft.pl em2.png

Start 6 lutego o godzinie 20:00 (piątek)


 

 



em.pngSojusze, Hardcoreem.png



em.pngWersja: 1.7.xem.png


 

em.pngPremium: NIEem.png



em.pngBiała lista (whitelist): NIEem.png



em.pngNether: TAKem.png



em.pngPvP: TAKem.png


 
 

zielony.png



1opis.png



 



 



fioletowy.png

 



 


Na serwer wprowadziliśmy sojusze oraz schrony, drop dodatkowy z graczy, możliwość wykupienia efektów oraz beacona, serwer posiada drop i exp ze stone, więcej informacji poniżej, zapraszam do 'lektury' :)
 
Na początku zaczniemy od sojuszy, każdy gracz może dać sojusz, sojusz daje takie funkcje jak wyłączenie PVP między sobą oraz wyłączenie możliwości rzucania sobie 'złych' potek (plugin jest w wersji beta, później dodamy prefixy oraz więcej funkcji), po dłuższej grze będzie można założyć tzn. schron (informacje na serwerze pod komendą /schron) za opłatą taką jak - 64x diamenty, 64x szmaragdy, 64x biblioteczki, 16 pereł oraz 64x złote jabłka (vip ma 25% mniej item), schron nam daje cuboid 20x20, możliwość dodania członków do gildii oraz prefix przed nickiem, dodaje także również funkcję zawarcia sojuszu między schronami. To tyle o ile chodzi o to.
 
Drugą rzeczą jaką się zajmiemy jest drop ze stone (można sprawdzić komendą /stone):
Diamenty - 1.9%
Złoto - 3.4%
Szmaragdy - 2.2%
Żelazo - 3.5%
Proch - 4.2%
Redstone - 3.4%
Obsydian - 6.5%
Perły endermana wypadają z obsydianu, a szansa na wypadnięcie to 6.5%.
25467457299861930466.jpg
98972884584062588157.jpg
13778470936395882261.jpg
 
To tyle z dropu, przejdźmy do efektów oraz beacona.
Efekty będzie można kupić za pomocą komendy /efekty, beacony będzie można zakupić na spawnie za jakąś 'skromną' sumkę u NPC.
 
Teraz przejdźmy do dropu po zabiciu gracza:
- Nether Wart (brodawki) - 5% na drop po zabiciu gracza,
- Głowa Withera - 5% na drop po zabiciu gracza,
- Blaze Rod - 10% na drop po zabiciu gracza,
- Soul Sand - 3% na drop po zabiciu gracza.
 


 
To wszystko jak na razie, zapraszamy do pisania swoich propozycji niżej :)
Opublikowano

Polski serwer sojuszniczy... Wydaje mi się, że takie coś nie istnieje, jak serwer sojuszniczy. Serwery sojusznicze tak, ale coś jedno sojusznicze? Tutaj odnosi się to do serwera, może Wam chodziło, że na serwerze występują sojusze? W takim razie Polski serwer z sojuszami, a nie sojuszniczy. Powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...