Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]BAN za oszustwo dla @Rzary.


PiTeRovvvskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Transakcja miała wyglądać tak.

Ja daję kod 20 zł psc on cd key cs go . I oskarża mnie o oszustwo mimo tego ,że ja zostałem oszukany. Dowody :

 

http://zapodaj.net/72be1d54884d4.png.html

 

http://zapodaj.net/d0e8c49add897.png.html

 

http://zapodaj.net/e4d14168da814.png.html

 

http://zapodaj.net/cb6a97b20425e.png.html

 

Co chciałbym zauważyć? Jak sam piew wyslal stan konta to trwalo to 1sekunde. Jak go poprosiłem o ponowny ss to trwało to 3 min. Dobrze niech twierdzi ,że oszukuję ( wysłałem również mu ss psc ) A jak go prosiłem o wyciąg to mnie "odpychał".

 

PS.Przepraszam za zły dział czy coś ale zrobiłem to na szybko gdyż jestem wkurzony..

nic

Opublikowano

Pozdro, na prawdę myślisz, że ryzykowałbym konto, przez które udzielałem się 3 lata, byłem moderatorem, mentorem itd za jakieś 20 złotych? Skoro Ci powiedziałem, że kod nie działał, to nie działał. Oszustem jakimś nie jestem. Dawałem Ci ss'a jak aktywowałem ''twój działający kod''

 

http://scr.hu/4z9c/bd4i1

To powiedziałeś, że na pewno działa. Super, ale nie działał.

 

No to kazałeś mi dać wyciąg z konta, musiałem się ponownie zalogować, sprawdziłem jeszcze dwa razy Twój rzekomo działający kod, dlatego Ci nie dałem wyciągu z konta. Potem Ci go dałem i nie wiem o co Ci znów chodziło.

http://scr.hu/4z9c/ws4w6

 

 

Nie odepchnąłem Cię w żaden sposób, może jedynie się zdenerwowałem, bo chciałeś mnie po prostu w c***a zrobić. Dalej nie mam zamiaru tu pisać, bo to jest po prostu żałosne. Nigdy nikogo nie oszukałem na forum, a Ty mi wmawiasz, że jestem złodziejem. Jeszcze niedawno miałem mnóstwo rang na forum, myślisz, że ''sprzedałbym się'' za marne 20 złotych? Nie.

 

Więcej chyba nie muszę tutaj mówić.

 

Pozdrawiam, Rzary.

Opublikowano

Nie ośmieszaj się, żary to uczciwy chłopak. Jak się coś od kogoś kupuje, to na jego zasadach. On miał Ci tylko dać kod do PSC, a nie jakieś wyciągi. Kupujesz, albo nie. Ja tu nie widzę, żeby Cię oszukał. Transakcja nawet nie została dokonana, wtf. Zresztą, widać, że minecraft. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...