Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłącznie synchronizacji pionowej - ADM RADEON 8210


IamLulek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Jak mam wyłączyć synchronizacje pionową w ADM RADEON 8210 ?

Wygląda to u mnie tak:



uxr0xr.jpg

 

 

 

 

Następnie gdy włącze AMD VISION ENGINE CONTROL CENTER wyświetla mi się następująco:

 

 

 

6yy5db.jpg

 

 

 

 

 

 

Czytałem wiele for ale nie mogłem znaleźć :/ Pomoże ktoś ? :p

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

Opublikowano

dak0pp.jpg

 

 

 

Wygląda to tak. Próbowałem już tak robić ale tam nic nie ma. Ciągle te głupie dwie opcje ;/

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

Opublikowano

Jeśli w fabrycznie nowym komputerze tego nie było - to nie mam. Większych poprawek graficznych/dźwiękowych nie robiłem. Jest to moja pierwsza modyfikacja tego komputera. Jak pobiorę tego "Catalysta" to co mam robić ? Opiszesz krok po kroku ? ;p

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

Opublikowano

Dobra, temat do zamknięcia. Pomógł mi Michoł3. :)

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...