Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot. Ale czy do wykonania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy dało by się zrobic bota który by sam robił butelki z expem na serwerac typu deila lub alaria.pl w tym bocie zeby dało sie wybierac jaka butelke ma robić (małą,średnia,duza) jeśli ktos dałby rade to zrobic daje limit + przez 5 dni :D

Opublikowano

To jest nie mozliwe nawet gdybys byl "najlepszym hackerem" 
Nie da sie czegos dostac, wybrac  za darmo na serwerze poprzez programy 

Tak samo bajka z Trade Hackiem... Takie cos nie istnieje i raczej nie zaistnieje :D

Opublikowano

@konrado660 nie zrozumiałeś o co chodzi

 To był by poprostu bot ktory by puste butelki napełniał expem gracza  bo taktoarrow-10x10.png trzeba monotonnie klikac i to jest powolne butelki były by w eq a bot by je wypełniał (mozna stosować mouse record ale to kijowe jest).

Opublikowano

@konrado660 nie zrozumiałeś o co chodzi

 To był by poprostu bot ktory by puste butelki napełniał expem gracza  bo taktoarrow-10x10.png trzeba monotonnie klikac i to jest powolne butelki były by w eq a bot by je wypełniał (mozna stosować mouse record ale to kijowe jest).

 

Jedyne co mogę Ci polecić w takiej sytuacji to lepszy clicker, który to jakoś lepiej "ogarnie".

Na 120% znajdzie się coś co Cię zadowoli

 

Możesz mi wytłumaczyć na czym polega to napełnianie butelek expem?

Możliwe, że wykombinuję coś innego. ;)

Opublikowano

A więc tak jest pusta butelka gdy na nią klikniemy pojawiają sie trzy opcje:

Mała Butelka Doświadczenia

Średnia Butelka Doświadczenia

Duza Butelka Doświadczenia 

 

wybieramy jedna z nich nastepnie coś tam pisze i musimy nacisnać "Kontynuuj"

 

nastepnie wybrac opcje (oczywiscie cos tam pisze u góry) są 2 opcje : 

TAK

NIE 

 

gdy klikniemy tak wytwarza się butelka a nam znika ileś tam expa z postaci gdyz zamykamy je w butelce.

 

 

lecz monotonne jest robienie tak 2000-3000 butelek bo tyle potrzeba np to jest około 2 godzin autoclickerem a bot             robił by to szybciej działał by jak ten z gondormt2 SMBOT by beton czy jakoś tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...