Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw oc


orcit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem pisałem już o tym tematy ale postanowiłem coś zmienić..

dysk ssd http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-128gb-sata-iii-transfer-do-520mb-s-px-128m6s-637120/

proc pod oc w przyszłosci zmienie narazie nie potrzebuje lepszego... http://www.morele.net/procesor-intel-g3258-socket-lga1150-64bit-3-2-ghz-53w-cache-3mb-box-bx80646g3258-647919/

płyta głowna jakas do 340zł( pod oc ) i może na 2 karty graficzne kiedys może zlacze jakies karty

grafa narazie http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-750ti-gaming-2g-n750ti-tf-2gd5-oc-629388/wole już wejście vga bo większość jest problem z przejsciowkami fale na monitorze itp..

zasilacz nie wiem wole do rozbudowy na przyszłosc starczy http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/  ?

 

i ram chyba 8gb..

a obudowa do 300zł (kiedyś lc)

 

 

Opublikowano

wtf jakie fale mam przejsciowke juz 4 lata i nic

skoro masz zamiar robic sli/cf to na sam zasilacz wydasz z 350 zl 

jakie karty bedziesz laczyl? nvidi czy amd? koszt sli to ponad 500 zl na sama plyte

pod oc nie kupisz nic fajnego na 1150 pod oc do 340zl

zmieniajac tak sprzet nigdy go nie kupisz

­

Opublikowano

a tańsze by sie znalazło ? jaki ram 8gb do 310zł? jaka obudowa do 320zł(Możliwość dodania wc)

a i jakiś coller do cpu który wyrobi z 4,5ghz na tym procku lub wiecej.

a zasilacz będzie dobry czy lepiej 630w ?

Opublikowano

a tańsze by sie znalazło ? jaki ram 8gb do 310zł? jaka obudowa do 320zł(Możliwość dodania wc)

a i jakiś coller do cpu który wyrobi z 4,5ghz na tym procku lub wiecej.

a zasilacz będzie dobry czy lepiej 630w ?

ram w 1 kości czy 2 ??

 

jak markowy to tak jak jakieś badziewie to spali ci kompa

Opublikowano

Moze obudowa inna (ta mi sie nie podoba i chyba lc nie mozna)

ram ok

jaki coller ktos inny odpowie

a i jaka plyta glowna bo ta od xj9 troche droga czy warto dopłacić i będzie spokój na 3-4 lata?

edit: i5xxxx k kupie w przyszłości narazie mi starczy ten proc.

Opublikowano

Ktoś odpowie... zestaw ma byc do 2450 max.

ale pod oc

jaka obudowa (ale nie zalman..)

a i zasilacz starczy w razie rozbudowy lub dodania lc?

wiec jest coller i obudowa jeszcze  potrzeba 

coller wydajny i cichy

a obudowa cicha i zeby byla dobra cyrkulacja i wygląd

Opublikowano

Omg, pentium pod 8gb ramu i plyte pod oc, naprawde?

Ten zestaw to totalny szit, po co ci tak mocny zasilacz?

Do 2.5k nie zlozysz zestawu pod oc kolego.

Opublikowano

Omg, pentium pod 8gb ramu i plyte pod oc, naprawde?

Ten zestaw to totalny szit, po co ci tak mocny zasilacz?

Do 2.5k nie zlozysz zestawu pod oc kolego.

Złoży... Będzie kręcił 2 rdzeniowego cepa XDDD

Bierz zalmana r1/z5/gladiusa m40

­

Opublikowano

Złoży... Będzie kręcił 2 rdzeniowego cepa XDDD

A kto bogatemu zabroni krecic pentiuma na z97? :D

Gta 5 na ultra pojdzie na 100%

 

Takze znowu powiem, zestaw to totalny shit :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...