Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czysty Survival 0 Pluginów Brak Gildii i działek


pablos11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam z odnośnikiem do tego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/1357060-czysty-survival-0-plugin%C3%B3w/

 

Stworzyłem server gdzie nie ma Gildii, działek albo innych zbędnych pluginów do ochrony naszego dobytku jak i domku.

Każdy Gracz startuje z niczym i rozwija się samodzielnie bądź w grupie, na serverze istnieje system sojuszu z danym graczem więc jest to jedyny dodatek dla tego trybu

 

Podczas sojuszu gracze nie mogą się bić pojedynki między nimi są wyłączone, sojusze poza informacją oraz wyłączonym PvP nie dają nic sensownego.

 

Brak jakiegokolwiek  pluginu/skryptu na ochronę Skrzynek oraz terenów więc wszystko można zburzyć okraść i zrobić co się chce

 

Komendy są ściśle zmniejszone do najmniejszego poziomu ograniczają się jedynie do ustawienia domku i teleportacji do niego + podstawowe komendy typu Msg itp

 

Wyłączam drop z stone na tym trybie na czas testu czy WY gracze nie będziecie używać hacków, jeżeli coś takiego zaistnieje w trybie natychmiastowym włączony zostanie drop + osoba która hacka użyła dostanie BANA na IP na okres 7dni bądź do odwołania

 

 

===============================================================================================================

 

Za używanie hacków jakiegokolwiek typu grozą bany niżej wypisane:

 

1. Używanie killaury BAN PERM NA IP

2. Używanie XRay - Ban na IP najpierw na 7dni potem PERM na IP

3. Używanie innych hacków - Ban na 7dni potem PERM na IP

 

Podczas używania Xray szkodzisz reszcie graczy ponieważ włącze wtedy drop z kamienia który na starcie jest nieaktywny

 

 

 

 

 

 

Każdy kto chce zagrać na naprawdę czystym SV pisze na PW z racji tego że nie regulamin zabrania publikacji 2 serverów o tym samym IP :)

 

 

Zapomniałem dodać wersja: 1.7.2

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...