Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem się z serwerem


kasacz10000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. 


Od razu piszę, że wszystko dzieje się na VPS/ie. FreeBSD 9.3 32Bit . Serwer Startuje ( Przynajmniej w konsoli ). 


PortSnapy zrobione, MySQL też, pliki wgrane, ogólnie serwer startuje, konto zrobione, Konto MySQL również zrobione. 


Pliki to Terenzo, Klient również. I teraz tak, root jest rozpakowany i ip zmienione, porty się zgadzają, Serverinfo również zmienione, nawet dodałem nie wiem po co launchera do hamachi by sprawdzić i w serverimfo też ip jest i siedzi. Włączamy ikonkę ( byle którą, oczywiście EXE ) i wpisujemy byle co albo login i hasło poprawne, takie jak konto zrobione, wygenerowane w Navi i jest ciągle " Zostaniesz połączony z serwerem" po czym " Błąd łączenia z serwerem..." Może mi ktoś pomóc ? Bo już nie rozumiem co tu nie działa... Jeśli czegoś nie napisałem, to przepraszam, 


 


Dla nie kumatych  :D <--- SARKAZM !


Powinien wyskakiwać przy byle czym wpisanym w log i has.. 


" Złe Hasło Lub Login" <--- Coś w ten deseń. 


 


PROSZĘ O POMOC ! Wręcz błagam !! 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...