Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagralibyście na takim serwerze?


:)  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zagralibyście na takim serwerze:

-możnaby było kupić efekty - np. Haste za np. diamenty,

-byłyby poty i trudniejsze do zdobycia beacony,

-drop byłby mniejszy z stone, ale z rud też byłby,

-serwer byłby pod wersję 1.8 (lub inna - napiszcie w temacie inną),

-na serwerze byłyby wszelkie zabezpieczenia anty-cheatowskie (np. AntyAura),

Wiele wiele więcej...

 

Piszcie swoje pomysły w komentarzach, czy mają być gildie, jak to miałoby wyglądać - każdy dobry pomysł zostanie wynagrodzony lajkiem :)

 

Opublikowano

To co napisałeś jest to zwykły serwer. Może jest mniejszy drop, ale każdy tak piszę. Dojdzie w końcu do tego, że ktoś zrobi serwer na którym nie ma żadnego drop'a =D Musisz dodać coś więcej. Dodaj coś nowego gdzie nigdzie indziej tego nie ma lub jest ale bardzo mało. Dorób coś więcej ;)

 

Pozdro i piona :D

WmFbO0u.png

Opublikowano

Bardzo fajny pomysł z efektami za diamenty, ale oprócz tego nic innowacyjnego nie przedstawiłeś. Mimo to, pewnie trochę graczy uda Ci się zatrzymać. 

Co do wersji to polecam szykować się pod 1.8, niedługo wyjdą nowe wersję a 1.7.x powoli będzie wychodzić z użycia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...