Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Związany z tps przy dużej ilości graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Problem polega na tym, że gdy na serwerze przekroczona zostaje magiczna liczba graczy jaką jest 300, liczba tps spada gwałtownie bardzo nisko (7-12). Czym to może być spowodowane? Jakieś propozycje?

Z góry dzięki!

 

PS. Sektory są dosyć drogie więc może jakieś inne propozycje? :D

CPU: i7 5820k GPU: Asus GTX 660 RAM: G.Skill Ripjavs 4 16Gb MOBO: Gigabyte x99 Gaming 5P CASE: FD Define XL

Klawiatura: Sharkoon SkillerMech SGK1 Mysz: Razer Naga 2012 Headset: Sennheiser HD558 Mikrofon: Novox NC-1 Monitor: Syncmaster TA350

 

 

Opublikowano

A więc tak:
- masz włączone moby?
- czyścisz itemki leżące na ziemi?

- wyładowywujesz nieużywane chunki?

Jak masz własna maszynę możesz odpalić jvisualvm i zobaczyc co muli najbardziej. Ewentualnie zrobić timingi serwerowi.

Bez reklam

Opublikowano

-moby są off

-czyszczę

-Tego nie robię

 

Co do tego to zobaczę co laguje.

Dzięki za odpowiedź c:

CPU: i7 5820k GPU: Asus GTX 660 RAM: G.Skill Ripjavs 4 16Gb MOBO: Gigabyte x99 Gaming 5P CASE: FD Define XL

Klawiatura: Sharkoon SkillerMech SGK1 Mysz: Razer Naga 2012 Headset: Sennheiser HD558 Mikrofon: Novox NC-1 Monitor: Syncmaster TA350

 

 

Opublikowano

powiedz mi jeszcze jak wyładować nieużywane chunki, bo przyznam się bez bicia, że nigdy tego nie robiłem ;o

CPU: i7 5820k GPU: Asus GTX 660 RAM: G.Skill Ripjavs 4 16Gb MOBO: Gigabyte x99 Gaming 5P CASE: FD Define XL

Klawiatura: Sharkoon SkillerMech SGK1 Mysz: Razer Naga 2012 Headset: Sennheiser HD558 Mikrofon: Novox NC-1 Monitor: Syncmaster TA350

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...