Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Katarina - zmian nie będzie


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziales gdzies buff dla fizza? ja widzialem zmiany dla niego, ale na gorsze ktore juz sa na live server

buff dla lb? nic takiego na pbe nie widzialem

ap malph? gdzie rekompensata dla niego?

nie bedzie zadnych rekompensat bo w 5.3 wychodzi nowy item dla mage (źródło patch notes 5.2)

Mi tam sie fizzem gra lepiej a dwa, czytales patch notesy dot. Innych champow? Kolejny co niedoinformowany A sie pluje :P

Opublikowano

Zgadzam się postać totalnie niezbalansowana 

 

Postać, której wystarczy zaaplikować na jape 1 stun i pada, to postać niezbalansowana? Jeden z niewielu AP chamów, którego ulta da się przerwać. Przerwij ulta Fizza, czy Syndry, czy Orianny, jak zadaje podobną ilość obrażeń, w krótszym czasie (Może poza Fizzem). Chcecie nerfić postać, która na więcej kontr, aniżeli postaci, na które idzie nią wygrać. To, że Kata sieje rozpierdol w brązie, silverze, gdzie nikt nie wie, co to focus czy jak użyć exhausta, żeby jej ulti zablokować, to akurat nie wina gracza Katariny, a teamu jej przeciwnemu. Płaczecie, a w lobby możecie wybrać chociażby Dianę, na którą Kata ma po prostu ciężko. Syndre, cokolwiek dystansowego. Kata bez farmy albo snowballa jest gównem. Katą z 1 itemem (Teraz bez DFG), nie sfokusujesz niczego co ma full HP. Płaczecie, a nawet nie ma o co.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...