Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej rozdzielczości uczyć się grać?


Xeeideex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobiłem black barsy to mi zrobiło takie pyci paski tylko więc gram na 1248x768 bez black barsów i dobrze mi się gra tylko że na np.

mirage jak chce rzucić smoke do okna to słabo widzę ten puncik :D

Opublikowano

Format obrazu (czyli stosunek szer. do wys.) wpływa na FoV, czyli pole widzenia. Im ma większą wartość, tym fov jest większy. Niby więcej widzimy, ale po co nam to jeśli zwykle skupiamy celownik na jednym miejscu. Jednak większość pro graczy wybiera niższe rozdzielczości z 4:3 bo po prostu główki są większe i łatwiej jest trafić. :P

 

 

Zu2AGmX.jpg

 

 

Tubady aka Chopey

❱❱❱❱ [Android] CS:GO Smoke Center ❰❰❰❰

 

Nie cheatuję.
Tubady.png

Opublikowano

Silvery niech zamkną mordę lepiej w takich tematach. Graj na 4:3, bo łatwiej strzela się z broni oraz bardziej skupiasz na na punkcie przed sobą. Idioci i tak będą pisać, że na najwyższej ale ich gra kończy się w silverze. Sam kiedyś na 1600x900 ale po zmianie rozdziałki na 4:3 gra się o wiele lepiej. 

 

TEMAT POWINIEN SIĘ JUŻ SIĘ SKOŃCZYĆ

Opublikowano

Silvery niech zamkną mordę lepiej w takich tematach. Graj na 4:3, bo łatwiej strzela się z broni oraz bardziej skupiasz na na punkcie przed sobą. Idioci i tak będą pisać, że na najwyższej ale ich gra kończy się w silverze. Sam kiedyś na 1600x900 ale po zmianie rozdziałki na 4:3 gra się o wiele lepiej.

 

TEMAT POWINIEN SIĘ JUŻ SIĘ SKOŃCZYĆ

Widzę, że świeży awans do golda 1 był.

 

Nie gadaj, że na najwyższej jest źle, bo to kwestia przyzwyczajenia. Każdy powinien grać jak mu wygodnie. Btw. Jest jakiś pros (nie pamiętam jaki miał nick), który gra na sensitivity 6.0 i 1000 DPI. Wszyscy się dziwią, ale gra dobrze i mu to pasuje.

 

I to nie jest Twój temat, więc nie będziesz go kończył kolego.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...