Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań dot. obudowy Zalman Z11


orcit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, że chcesz tą obudowę, bo fajnie wygląda i są już wentylatory z czerwonymi ledami, czy c**j wie czym?

Ja Ci mogę polecić "Brutus M25 Pure Black".
Z boku może wyglądać nie zadowalająco w porównaniu do tej, którą udostępniłeś, ale...
Przy zakupie jej masz zamontowane "wstawki"( nie wiem, jak dokładnie to się nazywa) anty-kurzowe.
Mieszczą się tam stosunkowo duże wentylatory, więc jeden wentylator z tyłu na górze + wstawki od góry( możesz je zdjąć i tez dać wentylatory, jeśli Ci zależy) i wszystko git, bo obudowa z przodu tez nie jest zakryta szczelną blachą, więc piekarnik to nie jest :v 

Cena tej obudowy + 1-3 wentylatory wyniesie Cię ok. 200zł, a jest git :v
 

Opublikowano

Rozumiem, że chcesz tą obudowę, bo fajnie wygląda i są już wentylatory z czerwonymi ledami, czy c**j wie czym?

 

Ja Ci mogę polecić "Brutus M25 Pure Black".

Z boku może wyglądać nie zadowalająco w porównaniu do tej, którą udostępniłeś, ale...

Przy zakupie jej masz zamontowane "wstawki"( nie wiem, jak dokładnie to się nazywa) anty-kurzowe.

Mieszczą się tam stosunkowo duże wentylatory, więc jeden wentylator z tyłu na górze + wstawki od góry( możesz je zdjąć i tez dać wentylatory, jeśli Ci zależy) i wszystko git, bo obudowa z przodu tez nie jest zakryta szczelną blachą, więc piekarnik to nie jest :v

 

Cena tej obudowy + 1-3 wentylatory wyniesie Cię ok. 200zł, a jest git :v

no tak po co brac spc skoro w tej samej cenie mamy z3 plus z 4 wentylami lub tak samą dobrą z5 tylko gorzej wyposażoną

jak mowilem do 250 nic lepszego jak gelid darkforce nie znajdziesz 

­

Opublikowano

no tak po co brac spc skoro w tej samej cenie mamy z3 plus z 4 wentylami lub tak samą dobrą z5 tylko gorzej wyposażoną

jak mowilem do 250 nic lepszego jak gelid darkforce nie znajdziesz 

Nie mówię, że to jest najlepsza, ale jest dobra, bo mieści spokojnie R9 280x etc, które mają bodajże 33cm? 

A wentylatory, jak się uprze to i z 50 wepchasz wszędzie....

Chodzi mi głównie, o to, że jak na swoją cenę, to jest git.

Opublikowano

Zależnie od tego jaką kartę tam wsadzisz to jest jeszcze Zalman Z9 U3. Co prawda jest klasę niżej od Gelida ale taniej już jest tylko Z3 Puls i Z9 Plus. Trochę drożej jest też Corsair 300R. Miejsca jest w niej od liku. A jak coś pod 300zł to m.in Fractal Core 3500. Lepiej wykonanej obudowy nie znajdziesz w tej cenie. Jest jeszcze 3300 ale jest trochę biedna (brak filtrów, gumowych przepustów, normalnych klatek na dyski)

 

Mimo to Darkforce jest najlepszy w większości aspektów ;)

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Tylko jaką kartę zamierzasz tam wsadzić? Bo Z9 U3 nie ma nieograniczonego miejsca.

To co podałeś to bardziej bench test niż obudowa. A w tej cenie jest wybór szeroki. A sam Aerocool najlepszy nie jest.

Innego semi-modularnego nie znajdziesz w tej cenie.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

tak o tą chodzi 

jakie są plusy i minusy wady zalety tego. Zapewnia to dobre chłodzenie podzespołow niż w budzie zamkniętej tyle co ja wiem.

 

open air tylko ten mi sie podoba

Opublikowano

prosze o opinie tej obudowy  strike x air

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wybiore tą albo z3 plus :D

Opublikowano

Obudowa pewnie nie dla ciebie  . Jeżeli nie jesteś entuzjastą TO JEJ NIE BIERZ .  ( w tej obudowie plus jest jeden - szybki dostęp do wszystkich komponentów - szybka wymiana/zmiana ) Do biurka w domu gdzie masz kilogram  kurzu za szafą się nie nada. Temperatury też piękne nie będą - otwarta jest co wpływa ujemnie na cyrkulację powietrza ( takową masz w standardowej skrzynce gdzie jeden(x) wentylator wpycha a inne wypychają powietrze  . Za 400 zł można kupić nieźle wyposażoną obudowę i do tego pasującą w twój gust .

 

 

Mam pytanie co chcesz umieścić w obudowie ? - dokładną specyfikację podaj .

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

ssd plextor 128

i5 4460

gtx 750ti

smar se modular 530w

ga h81m hd 3

ddr3 play

Ale chciałbym obudowę na przyszłość jakąś (uprade za kilka lat może chłodzenie wodne może coś innego ale to przyszłość :D 1-2 lata)

(jak zwykła skrzynka to do 270zł :D)

Opublikowano

ta obudowa nie jest ci do szczęścia potrzebna, chyba ze masz zamiar na prawdę szaleć z LC, choć są obudowy które w tej cenie i tak wystarczą do porządnego chłodzenia cieczą

­

Opublikowano

Corsair 300R, FD Core 3500, FD Arc R2 Midi, Phanteks Enthoo Pro. Skoro na tamto coś od Aerocoola mogłeś wydać ponad 400 to mniej na prawdziwą obudowę będzie wiele lepszym rozwiązaniem.

Te powyżej nadają się do LC CPU i GPU.

Na teraz to nawet Z3 Plus starczy. A z czegoś lepszego to Z9 U3.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...