Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rakion.Jak Używać Hacków I Z Kąd Je Wziąść


Misiek4Ever

  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz gr? rakion w skali od 0 do 6 ?

    • 1 Najgorsza gra jak? widzia?em
      2
    • 2 Dno
      1
    • 3 nie jest z?a
      1
    • 4 Dobra
      7
    • 5 Genialna
      4
    • 6 Lepszej nie widzia?em
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Znam wielu Polaków który nie umieją znaleźć Hackow do Rakiona.

Odkryłem kilka dni temu fajnego hacka ... Jego nazwa to NoCell

Jak działa?

Wchodzi się na staga i wyskakuję informacja że Celle (potwory) się pojawiają.Ale....

Tak nie jest! : D Po zniknięciu tej i innych informacji wyskakuje informacja : Stage Clear ! S

:P

Do rzeczy.

Aby Hackować potrzebujesz:

Visual C++ (Zainstaluj tylko jak hack nie będzie działał)

NetFramework 3.5. - Wymagany w Windows Vista i XP (Win7 nie potrzebuje netframeworków!)

Hacka.

DllInjector'a(Sacrefice Injector) .

Czas...

 

b00000006.jpg

Dll File 1: Browse...---->Wyszukujemy plik DDL czyli naszego hacka NoCell.DLL(który jest w paczce z hackami)

Key File 1: Browse----> wyszukujemy plik Blank.key (znajduje się w paczce z Injectorem !)

Teraz należy kliknąć w:

Process Name : Inject

 

Teraz należy włączyć Rakiona.

po wpisaniu danych i kliknięciu Start Game wyskoczy takie okno:

screen2kz.jpg

Należy kliknąć OK

Teraz pojawi się takie okno:

screen1sm.png

Należy odczekać ok 5sek i nacisnąć OK.

W momencie kiedy zaczyna się ładować nam gra (małe okienko z wizerunkiem maga) należy całkowicie zamknąć Injector !!

Zmniejszy to Prawdopodobieństwo Bana.

Teraz należy cieszyć się hackiem opisanym na początku posta :P

Wszelkie pytania zadawać w temacie !

 

Hasło do plików:

mpcforum.pl
Opublikowano

Jest problem, wszystko jest OK do momentu wyskakiwania okienka "Injection Successful", otóż ono mi wogóle wyskoczyć niechce, w czym może tkwić problem? W miare możliwości prosze o odpowiedź :) Mam windows 7 jakby się kto pytał.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, hasło które podałeś do haka niestety nie działa, próbowałem wszystkiego i nic. Mógłbyś ustawić inne albo wrzucić haka na nowo? :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka mam taki problem nie wyskakuje mi te okienko Injection Successful a mam system windows XP ..... prosze bradzo przydal by mi sie ten hack...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...