Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Kraść Broń Noobom Na Pl-U I Nie Tylko


grzan123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo...

 

Wiem że wielu z was zna ten sposób lecz jest on mało popularny w rzeczywistości... więc do dzieła...

 

1. pytasz noobka fms ; "elo nauczyc cie kopiowac bron?" on mówi "ok" ty mówisz "wes tą broń (dajesz mu miecz + 0) i wywal ją ale nie klikaj ani tak ani nie w potwierdzeniu...

2.Teraz kliknij na ten miecz prawym prczyciskiem myszki , poczekaj az bron sie zalozy i kliknij w Potwierdzeniu TAK.

3. Teraz wypada jego broń i my ja łapiemy i uciekamy

4. Robisz na własną odpowiedzialność

5. Można tak zrobić również ze zbrojami i innym EQ

 

POZDROOOOOOOOOOOOO

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

Stare jak świat;] mając jesionka +9 nie było wypadu do m1 przy którym nie miałem propozycji ''kopiowania broni''.

18706.png7590.png

10112.png32638.png

12536.jpg33698.jpg

33709.png8198.png

Zbieram Plusy +

Opublikowano

Zaraz oblookam na .com : >

 

tam się nabiorą.

 

//

 

nie dziala ,nie mozna zakladac itemow podczas handlu sprawdzilem na buffku z naszyjnikiem

Opublikowano

Omg. Robo nie dobijaj mnie chodzi o to ze dajesz mu ten miecz on go chce wyzucic nie klika nic potem zaklada go prawym i klika tak masz wtedy jego item. Wiem bo kiedys padlem ofiara tego.

@top masz +

Opublikowano

Stare :/ Próbowałem użyć, ale już nikt na to się nie nabiera. Łap + za chęci.

mrsizamo.png

By MM

 

Server Tiveria.pl

Opublikowano

Jeśli chcecie dobry sposób to najwyżej przez handel można okiwać dzieciaków -12 lat... Pokazując im w handlu 2 razy , np. mnisią +9, potem on da pieniądze pierwszy a ty dajesz mnisią +0, akceptujesz i cała filozofia na której okiwałem no powiedzmy z 12 graczy. Pewnie niektórzy z was też to znają... :P

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Nikt się na to nie nabierze :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Stare... Już prawie nikt się na to nie nabiera... Szkoda! Bo to był dobry trick. Za chęci masz +. Jeśli możesz daj mi -! :)

 

EDIT:

O kurde... Sory... Nie popatrzyłem, że chcesz -...

Opublikowano

Heh nie nabierają się ?

Mój kumpel tak okolo 3 tyg temu ukradł gościowi FMSa +9 :D

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

Za " Kradniecie tym sposobem " grozi ban

 

Wyslalem screena z rozmowa z takim osobnikiem na 2 dzien nie widzialem go w rankingu sam dostalem wiadomosc ze zgloszenie zostalo przyjete czy rozpatrzone .... Troche dawno to bylo : ) Stare jak swiat ale zawsze sie ktos znajdzie kto nie wie o co biega ^ ^

Opublikowano

Próbowałem nie da się :> już większość to zna :x

Ale mam lepszy sposób ale bardziej chamski .

Kumplujemy się z kimś w metku na tyle żeby nam pożyczył eq .

Chodzimy na metki itd jak nam zaufa i da eq (jakieś pro) to macie kupę kasy ^^ .

Robimy nową postać albo sellamy eq ^^ .

Opublikowano

stare ,stare i jeszcze raz stare.

 

This is SPAM!

Posty:

 

5 postow-OK

10 postow-OK

20 postow-OK

30 postow-OK

40 posotw-OK

50 postow-OK

60 postow-OK

70 postow-OK

80 postow-OK

90 postow-[x]

100 postow-[x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...