Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy chcesz, żeby po zabiciu wypadały przedmioty?


Keepinventory  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie by itemki po zginieciu wypadaly czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście bym zrobił coś w stylu, że ktoś kupuje sobie eq (np. diamentowe) i jeżeli zostanie zabity to po odrodzeniu dostaje eq diamentowe, tyle, że jego wytrzymałość będzie o 1 mniejsza od podstawowej wytrzymałości. Śmierć = zmniejszenie wytrzymałości o 1. Oczywiście, wprowadziłbym możliwość naprawienia do podstawowej wytrzymałości (płatne w postaci waluty serwerowej). Wypadanie eq nie byłoby za dobre, ponieważ ktoś mógłby z kolegą chcieć "podbijać" serwer to dałby się koledze zabić, kolega by miał jego diamentowe eq, on się odrodził i już też ma diamentowe - byłoby to trochę głupie, dlatego jestem za tym, żeby eq nie wypadało z graczy (przynajmniej zbroja oraz miecz).

Opublikowano

Osobiście bym zrobił coś w stylu, że ktoś kupuje sobie eq (np. diamentowe) i jeżeli zostanie zabity to po odrodzeniu dostaje eq diamentowe, tyle, że jego wytrzymałość będzie o 1 mniejsza od podstawowej wytrzymałości. Śmierć = zmniejszenie wytrzymałości o 1. Oczywiście, wprowadziłbym możliwość naprawienia do podstawowej wytrzymałości (płatne w postaci waluty serwerowej). Wypadanie eq nie byłoby za dobre, ponieważ ktoś mógłby z kolegą chcieć "podbijać" serwer to dałby się koledze zabić, kolega by miał jego diamentowe eq, on się odrodził i już też ma diamentowe - byłoby to trochę głupie, dlatego jestem za tym, żeby eq nie wypadało z graczy (przynajmniej zbroja oraz miecz).

 

Ok dziękuje za opinię.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...