Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

160Tyś Zarejestrowanych Na Forum?


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, znawcy 120 tysięcy zbanowanych pozdro.

Ja pamiętam jakieś 2 tysiaczki banow z mojej strony.

 

@To all Metyniczków.

Nie jest was aż tak dużo...przed waszym przyjściem było tylko troche mniej aktywnych,bo i tak te wasze "80% aktywnych kont" to dawno i nieprawda

lub ewentualnie dzieci 8 lat które nie postują,bo nie wiedzą jak.

 

Multikont jest mniej niż 10 tysięcy na pewno.

Wasze liczby są niesprecyzowane na maxa,0 logiki w tym co piszecie.

 

Jak dla mnie?

30-40 tysięcy zbanowanych (może troche mniej)

5-9 tysięcy multikont

30-100(osóB) aktywnie uczestniczących w życiu forum

30-50 tysięcy aktywnych raz na tydzień

40-50 nieaktywni lub metyńczyki (patrz wyżej)

 

 

@Down

Jak już w liczbach to :

Twój mózg < 0

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kokosz, wyobrażasz sobie jaki niewykorzystany potencjał drzemie w tych użytkownikach? Jeśli wprowadził byś opłatę za rejestrację, albo dostęp do hacków(PayPal, SMS or w/e) to zostałbyś milionerem, byłbyś ustawiony do końca życia. Ja na twoim miejscu pomyślałbym nad tym rozwiązaniem ;)

 

It was a joke :P

 

@Topic

Ja tam myślę, że góra ~20-25% tych użytkowników udziela się na forum, z czego pewnie ~60% to metinczycy(reszta to normalni ludzie) ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

aktywnych, którzy wchodzą bynajmniej 3 razy w tygodniu jest z 4k ^^

 

 

Chyba chodziło ci o przynajmniej ;)

 

 

Nie rozumiecie słowa bynajmniej, to go nie używajcie, dzieci, poloniści od 7 boleści...

 

 

 

bynajmniej ‘wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

 

przynajmniej ‘partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.‘

 

Więc teraz:

 

Aktywnych, którzy wchodzą wcale 3 razy w tygodniu

 

czy może

 

Aktywnych, którzy wchodzą przynajmniej 3 razy w tygodniu

 

??

 

 

 

 

 

Dzięki, a teraz do tematu :)

 

Rzeczywiście aktywnych, w samym dziale Metin2 jest około 60. W 4Story też coś koło tego, reszta to 20-30. Licząc przez wszystkie działy to może się uzbiera z tysiąc ;p

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Opublikowano

Zgadzam sie z Wojtaskiem....

120k zbanowanych Oo ? Co Wy...

 

Dla mnie to aktywnie uczestniczących w życiu forum jest ok. 8-15k.

Opublikowano

No, no... dobrze wiedzieć :D

Tylko ta popularność nie zbyt dobrze wpływa na cheaty ;)

Np. Metin2 - jakiś mistrz gry z globala polskiego znajdzie tą stronę (w sumie to chyba już ją znają ^^) i będzie to zgłaszał, a programiści będą pracować na usunięciem bugu/cheatu etc.

 

A aktywnych będzie właśnie coś z 10k - 20k co się udzielają często na forum.

Reszta to permy, lub ktoś kto chciał ściągnąć jakiegoś cheata tylko był w code :D

 

PS: Dzisiaj będę miał 1k postów :D

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

10 gr to malutko ^^ zdarza mi się po prostu rzucić na szczęście gdyby tak każdy tygodniowo rzucił 10 gr pod nogi Adminów MPC forum to.... ^^ . Na pewno jest sporo pijawek, jak ja kiedyś tylko kiedy ma się problem piszą albo tylko hacki biorą ^^

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Moim zdaniem Kokosz włożył w to forum dużo pracy i pieniędzy więc powinien czerpać z niego jakieś zyski.Co by komu zaszkodziła płatna rejestracja? Sms za 50gr czy 1zł..spam by się zmniejszył,kokosz by troche zarobił a kto ma się zarejestrować ten się zarejestruje..

 

PS: co z nowym działem? 40:1 na tak i ciągle brak ;o (link w sygnie)

pozdrawiam

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano
Sms za 50gr czy 1zł..

I Kokosz nie dostałby z tego praktycznie nic... Większość i tak by zabierał operator, do tego VAT itp.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

teraz tylko czekać na 200 tys. usera :P

 

będzie ładna cegiełka ;]

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

Spamerzy spamerami, ale zauważcie co to by było za forum bez nich?

Spamerzy chodzi mi w sensie że odp była udzielona kilka krotnie a oni dalej tworzą te tematy z tym samym pytaniem.

 

 

Czasami lubie wejść i takim coś podpowiedzieć jeżeli potrafię.

 

Bo tak to by się tylko komentowało:

 

Dobry tut!

świetna robota!

GZZZZ!

Dzieki...

 

pozdrawiam :)

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Weteran
Opublikowano

Wedlug mnie 10/20%

Bo 160tys to troche duzo ale nie jedna osoba ma kilka kont .

Wiekszosc userow zaklada konta po czym nie pamieta hasla i tworzy masowo kolejne

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...