Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalcie się dywizją po placementach!


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5/1 jak na razie, gdzie przegrana to jako supportowanie durnia. Zaraz ogarnę 4 gierki i myślę, że jak dostane topa/mida to 9/1.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra, skończyłem placementy.

 

Z wynikiem 8:2 przydzieliło mnie do Platyny 1 czyli maksimum. W s4 miałem diaxa5 i zjebane MMR więc nieźle poszło.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Up gdzie byłeś w tamtym sezonie

 

@Chill Out A jaka dywizja w ostatnim sezonie?

Sezon skończyłem w Silver I po sezonie wyszedłem do golda II Szczerze to po wygraniu 8 z 10 liczyłem na G III :P lub coś w tym stylu



 
Opublikowano

rito pls kierowałem akali, dariuszem czym przyszlo I lose 

 

B4 ;_; SILVER BĘDZIE na 100% 

 

EDIT

 

CZY TAK KUR*A GRAJA TE BRONZY? annie kupila hextach, sprzedala go, kupila rozdzke, sprzedala ją, kupiła mejai ale i tak feedowala cassio. Potwierdzam nie da się wyjść z BRONZA 

 

fiore jechalem jak chcialem, potem ide na mida, pizd i cassio nie ma, a tu nagle annie z 1/2 hp podchodzi pod wieze... 
Opublikowano

No tak troche słabo, pierwsze dwie gry przegrane ale teraz seria 5 pod rzad wygranych. Może jednak nie bedzie "bronzu".

As wars come and go, my soldier stays eternal

Opublikowano

4/6 z D5->P5 kpiny.. A co do teammate'ów w placementach, to takich gówien przez całą platynę w s3 i s4 nie trafiłem, pozdro600. 

Opublikowano

Diamond 3 miałem diamond 2 wygrane 7 na 10 ..

Jeżeli pomogłem polub mój post ;) <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...