Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to są wysokie temperatury?


SuperMarian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyczyść. uważaj na wentylatorki bo są delikatne. Najlepiej idź na stacje paliw z nim i sprężarką go wyczyść.

mam sprężarkę w domu, tylko mam pytanie, musze wszystko rozkrecic? czyli wyciagnac klawiature, stacje dyskietek, plyte glowna i all? czy tylko otworzyc i psiknac powietrzem?

­

Opublikowano

wloz do wanny na 3 minuty w temperaturze 37 stopni celjusza

Kurde podziałało!!!! Dzięki ziomek propsy.

 

@Lexus.

Glupota

 

Temperatury sa dosc wysokie, ale nie jakies straszne. Najlepiej bedzie zainwestowac w podstawke chlodzaca

jednak dla pewności wyczyszcze ;p

­

Opublikowano

Temparaturki trochę wysokie. Proponuje go wyczyścić. I tak dla informacji, laptopa nie trzyma się na kolanach,miejscach kiedy:

 

Pod nim jest:

 

Kołdra

Koc

Inna tkanina która blokuje wylot powietrza od wentylatorów.

 

Laptop powinien być na podstawce chłodzącej które nie są wydatkiem rzędu 500 zł tylko za 50 kupisz już ogarniętą.

Największy błąd ludzi to trzymanie wieczorem, w nocy lapka na kolanach.

 

A podstawki poszukaj sobie tu:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...