Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Najlepszy Polski Sura Na Priv Serverze Diwang2


Posterik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://img690.imageshack.us/i/baron9.jpg/

 

baronik na +9 :))

 

edit:

baron+9

atak: 572-634

magiczny atak : 657-677

na ludzi : 50%

szybkosc ataku 40%

 

pierwszy baron +9 na servie wykonany przez polaka :)

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

Stary czym ty się jarasz?

 

Ja mam tam szamanke raczej miałem bo mi się nie chce grać 109 lvl Healerka to Cie na 3 hity wziąłem :D

Więc taki pro nie jesteś a nick chinski dzieki poradnikowi z YT :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

up najwiekszy lv z polakow ma Valdod 102 lv (nie lubie go ale szacunek) taki madry to moze sie zmierzymy :)

 

i sie nie chwal ze grasz szamanka bo wiadome nikt na Cb nie ma bonow -.-

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

zajebisty char jescze tylko bizu zlote ;p ja mam sure wp shino WuPePe 85lvl hwang+0 smiercio+0 ale to sie zmieni na wyzszy plusik :P i + dla ciebie ;d

Tu nic nie ma

Opublikowano

Eee Agres co ty niegrasz dawaj wojny ja xD z smoczego wira na surce z tasaka wale po 30k+ xD na +0 :) 2 tasak zrobiony przez polaka w Jinno xD pozdro dam screena jesli chcecie xD

Tasak:

1. Monster1381 (czy jakoś tak)

2. Pr0SurA (Ja)

Opublikowano

up a wiesz co ludzie o was sadza :D ze zazdrościcie eq :) a co do tej gildii pewnie zalozyl ja noobek ktory zazdrosci mi tak eq ze chce mnie zniszczyc pisowo a Ty myslisz ze ktos sie ze mnie smieje (xD) ze taka gildia jest ... oj chlopie mnie ta gildia smieszy bo widac ze na servie jestem znany :)

a pedalem nie jestem :P nie wiem moze szef tej gildii jest pedalem ale skad mam to wiedziec :D

 

PS:

wbity 101 lv :D ciagle sura bm (bo kazdy mysli ze expie sura wp) :D

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

Agres sie podnieca xD ale ma w sumie czym...

 

3xUP raz klucilem sie z ErotomanxD (pozdro dla niego :D) i przyszedl kolega jego i stworzyl gildie magmacToPedal xD

 

@EDIT Agres zmien sygne xD

@2EDIT i jeszcze 1 jak zakonczysz "kariere" na diwang zapraszam na feng xD

BŁAGAM DAJ MINUSA !

Opublikowano

Agres już ma niebiana :) daj teraźniejsze ss'y :)

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Ładna surka a tam nie tak łatwo zrobic takie EQ Proo +

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

napisz ile tak ciagniesz we woja ze sfery :D

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

up teraz jest o wiele lepsze ale nie stety chinole mi usuneli konto (mieli zagrozenie ze ich polak deda z latwoscia :D) pozdrawiam :) mam nadzieje ze moze przywruca ale juz na to nie licze ;)

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...