Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft redstone SUPER SCREEN 3FPS RAM:100b ROM:125B


LanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

chciałbym Wam przedstawić filmik, który razem z Erko nagraliśmy bardzo dawno temu.

Przedstawia on działanie mojego największego SKOŃCZONEGO W CAŁOŚCI mechanizmu.

Jest to ekran o następujących parametrach:
Rozdzielczość: 10x10

Rozmiar piksela: 2x2

Odświeżanie: 5FPS

Pamięć RAM: 100 bitów

Dysk twardy: 125 Bajtów

Ping: ok. 2,5 s

Oczywiście powstał bez żadnych modów (czysty redstone) :)

 

Tworzyłem go sam, według własnego projektu przez 15 dni. Nagrałem dwa filmiki (Dla chętnych angielskie napisy, nie miałem wtedy zbyt dobrego głosu), w pierwszym pokazuję działanie urządzenia, a w drugim jak ono wygląda od kuchni. 

FILM:

https://www.youtube.com/watch?v=JzaO8RrRxl4

Ostrzegam, przykro mi, ale niestety nie posiadam save tej mapki. Mogę jednak pomóc komuś zrekonstruować to cudeńko ;)

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

Nie spodobał mi się projekt. Ale podziwiam Cie że zbudowałeś coś takiego.

 

Pamiętasz może ile spędziłeś nad tym czasu ?

 

Opublikowano

Szczerze mówiąc nie urzekają mnie takie cudawianki aczkolwiek podziwaim stworzenie czegoś takiego :)

Szacunek. 

 

Zrób coś podobnego tylko bardziej przydatnego, bo kto się będzie czymś takim bawił ? 

2utq9g5.png b6u4qg.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Okej okej, będę robił bardziej praktyczne rzeczy :)

Jeśli chodzi o czas poświęcony na zrobienie tego cacka to było to 15 dni, takich pełnych dni.

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...