Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siemka jestem nowy na forum i mam takie pytanko


tibian150

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jak dostałem bana na IP za wklejanie broni i nie moge już na swoim kompie zagrać w WR to da się jakoś IP zmienić żeby ponownie zagrać ?

Opublikowano
Czy jak dostałem bana na IP za wklejanie broni i nie moge już na swoim kompie zagrać w WR to da się jakoś IP zmienić żeby ponownie zagrać ?

prawdopodobnie bana na konto dostałeś

- załóż nowe konto na stronie, na inny e-mail

- i graj

 

// PS. IP możesz zmienić w panelu sterowania ---> połączenia sieciowe --> poł. lokalne --> wyskoczy okienko --> właściwości --> wyskoczy drugie okno --> wybierasz "protokół internetowy TCP/IP --> i wpisujesz wszystkie dane

wpisz swoje prawdziwe IP, ale zmień tylko ostatnie cyferki tzn XXX.XXX.XXX.YYY (literki Y), nie u każdego działa

A i sugeruj się na danych z --> start --> uruchom... ---> cmd ---> wpisujesz --> ipconfig /all

wyskoczy lista danych

×
×
  • Dodaj nową pozycję...