Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Katarina – zapowiedziane zmiany


karl221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logika Riotu:

> usuniemy damage z E

> wstawimy AD przeliczniki do AP postaci

> zmniejszymy dmg na wszystkim

> usuniemy core item

RIP Kata [*]

Opublikowano

Ludzie po tym nerfie na pewno się rzucą na nowego skina do Katy.  B)

A jak, od razu kupią wszystkie skiny do Katy, kupią dodatkową stroną na runy dla niej oraz zrobią sobie specjalne masterki pod nią xD

Opublikowano

kata 2 strong better nerf this shiet.

 

To bedzie rework czy nerf? Bede mogl oddac skiny?

nie ma różnicy i tak rito wycofał tą opcje.

Opublikowano

I dobrze mniej bolowców, a tak wgl powinni tą kate albo znerfić porządnie lub usunąć 

Powinni także usunąć Xeratha, Syndrę, Cassiopeię, każdego ADC (Marksman), oraz summoner spella Smite (autosmite).

Opublikowano

PaPa Kata :]

Ścierwo było strasznie wkurw*ające, nerf przesadzony, zrobi się z niej gówno, ale nie będę płakał, bo nią nie gram :p

y6eft.gif

Opublikowano

I bardzo dobrze tej idiotycznej Katariny, w końcu ludzie przestaną nią grać dla free elo. Nie dość że była łatwa to jeszcze cholernie silna, w końcu stanie się bardziej zbalansowana i będzie dało się jej zabić 5v1 nie mając CC. Papa Katarino, wypad i nie wracaj.

Opublikowano

I bardzo dobrze tej idiotycznej Katariny, w końcu ludzie przestaną nią grać dla free elo. Nie dość że była łatwa to jeszcze cholernie silna, w końcu stanie się bardziej zbalansowana i będzie dało się jej zabić 5v1 nie mając CC. Papa Katarino, wypad i nie wracaj.

A co za team nie ma żadnego CC?

Opublikowano

A co za team nie ma żadnego CC?

Mam na myśli podrzuty czy ogłuszenia, które przerywają ulti Katy, czasami trafiam na team bez takich CC i jest potem ciężko niestety, bo wtedy nie ma na niej sposobu. 

Opublikowano

Matematycznie licząc nie jest to nerf hammer. Na Q zmniejszyli dmg (1Q) ale zwiększyli dmg marka (2Q).  Na W dali przeliczniki bardziej pod budowanie hextecha, E znerfili ale to i tak było głównie do skakania a cooldown 15 sekund nie boli bo pasywa ściąga dokładnie 15 sekund.

 

Nadal będzie grana i tak.

 

 

W sumie tak myśle czy ludzie jej nie ogarną jako toplanera coś jak Azir, Cassio, Kassadin. Ale pod taką tankowatą hybrydę..

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...