Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Odnosnie Expienia/Farmienia Na Swsro


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam 54 lvl i lece na farmie -9 na penonach, mam sosa speara, wymiatam ogolnie ;p chcialem sie wyfarmic i obliczylem ze zeby byc FF to musze zdobyc 3miliony sp... A srednio przez 2 dni wyfarmilem 60k sp. to jest 2% calosci, wiec zeby sie wyfarmic to trzeba w chuj czasu ;/ nie wiem, co teraz zrobic, czy farmic i jak tak to ile sp, czy zejsc do gapa -4 i ciagnac normalnie lvl-e do 110.

Moze mi ktos poradzic?

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej jest zawsze sie wyfarmic na -9 i leciac z nia niz leciec kilkanascie lvli z -4, bo pierwsze.. wolno ci bedzie i tak leciec exp tak samo sp, a na -9 szybko sp wbijesz i lecisz na 0 pozniej, jak w 2 dni wbiles 60ksp? 24/h bot? bo to duzo dosyc, bardzo*

sygna1o.jpg

Opublikowano

nie 24, ale z 15/24 bylo, bo na noc tez troche bocil i prawie caly dzien. przypominam poza tym ze to jest 30x exp i sp serwer wiec wiesz ;p poza tym nuker z sosem spearem szybko kosi penony ;pp

tylko ze ja bede farmil z miesiac ;/ i zreszta jak wbije gdzies 300k sp to juz bede mial za duzy lvl zeby mi penony dawaly wystarczajaco duzo sp zeby sie oplacalo, a ciezko bedzie farmic na innych mobach ;|

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

nie dam rady mobkom z cave, na 54 lvl a co do piero by na 50. Nawet jakbym mial jakiegos wyjebanego wilka. Nie da rady tak. Chyba po prostu pomecze sie na tych penonach przez pare tygodni, wyfarmie sie i za poltora miecha bedzie 110lvl ;p

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

w weekend czyt 2 dni sobota niedziela po 12h mniej wiecej na bocie.

potem skonczylem farmic.

ale ty mozesz dalej chyba nie ?

Opublikowano

no moge ale nie chce mi sie farmic tygodniami ;/ to nudne jak nei wiem co ;/ sie tak zastanawiam ile wyfarmie, nim mnie trafi szlag i zaczne expic normalnie ;)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Jak Cie nudzi farming tak jak mnie xD to jedziesz z gapem -4 do max lvl'a ; d ja tak robie i mi sie fajnie gra. EwentuLnie mozesz zejsc do -3 albo do -5 zaleznie od potrzeb. Pamietaj zeby wszystko rozwijac rownomiernie. czyli kazde mastery na tym samym poziomie. Powodzenia

Opublikowano

Ale lepiej sobie wyfarmić i potem mieć spokój do 100lvl ;p

A liczyłeś z tym że na 0 dojdzie Ci sp troche?

Możesz sobie 1mil wyfarmić troche Ci z lvl dojdzie i potem sie dofarmisz

Opublikowano

no niby lepiej, ale niektorzy ludzie potrzebuja czerpac rozrywke z gry i farmienie, tak jak kolege wyzej nudzi ich. ja sie do nich zaliczam ;] na pewno sie nie wyfarmie na full, po prostu 100k sp i jade z lvlem na -3/-4 ;p no pewnie troche by przyszlo tych na 0gapie ale juz nie za wiele ;)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...