Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Możliwość wyboru grupy głównej


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. :)

Chodzi o to, aby osoby, które mają możliwość zmiany grupy (np. golda na podrzędną, a blacka na główną) niech będą mogły zrobić to w panelu. Byłaby specjalna zakładka, a w niej właśnie możliwość wyboru grupy głównej.

 

Przykład:

 

uwD6An5.png

Opublikowano

Fajna opcja, tylko wielu wykorzystywałoby ją do zabawy co chwilę zmieniając swoją grupę. 

O ile wiem, to teraz można napisać do global moda z prośbą o to.

 

Neutralny.

Opublikowano

Fajna opcja, tylko wielu wykorzystywałoby ją do zabawy co chwilę zmieniając swoją grupę. 

O ile wiem, to teraz można napisać do global moda z prośbą o to.

 

Neutralny.

 

Jeżeli mają do tego prawo to niech zmieniają, czemu nie?

Opublikowano

Według mnie fajna sprawa, ale jeśli moderator wybierze sobie jako główną rangę np. Blue to troche będzie dziwne.
Dlatego jestem na neutral z przychylnością na nie.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Według mnie fajna sprawa, ale jeśli moderator wybierze sobie jako główną rangę np. Blue to troche będzie dziwne.

Dlatego jestem na neutral z przychylnością na nie.

 

No to chyba logiczne, że moderator nie będzie mógł zrobić takiej zmiany.

Opublikowano

No to chyba logiczne, że moderator nie będzie mógł zrobić takiej zmiany.

 

Jeśli ma kilka działów, to mógłby zmienić na inny który moderuje.

 

Co do sugestii neutral. Można napisać do GM.

Opublikowano

Fajna opcja, ale bez sensu. Ranga wyświetlana to najważniejsza funkcja Twojego konta (ja jako lider nie będę miał jako głównej rangi moda, a ktoś z Blackiem i Blue nie dostanie Blue na główną - normalna kolej rzeczy :) ).­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie

 

Fajna opcja, ale bez sensu. Ranga wyświetlana to najważniejsza funkcja Twojego konta (ja jako lider nie będę miał jako głównej rangi moda, a ktoś z Blackiem i Blue nie dostanie Blue na główną - normalna kolej rzeczy :) ).­

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Fajna opcja, ale bez sensu. Ranga wyświetlana to najważniejsza funkcja Twojego konta (ja jako lider nie będę miał jako głównej rangi moda, a ktoś z Blackiem i Blue nie dostanie Blue na główną - normalna kolej rzeczy :) ).­

 

Ok.

 

EBTGrk4.png

Opublikowano

Podoba mi się ten pomysł, zwłaszcza z małym ograniczeniem czasowym. Tak.

Według mnie fajna sprawa, ale jeśli moderator wybierze sobie jako główną rangę np. Blue to troche będzie dziwne.

Dlatego jestem na neutral z przychylnością na nie.

Taki moderator równie dobrze może już zostać na blue ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...