Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Mój "Żal" +7 Na Metku Pl, Astral :)


100Procent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybyś czytał to podpisał , że ukradł konto :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Bo sam się podpisał ^^

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Hah... Dziecko próbuje przykoxić ale mu się to nie udaje. :)

Otóż bywam często na Głównym forum Metka i widziałem już tam ten ss... Wystarczy wyciąć i już.

http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=739945

Proszę oto link do tematu wystarczy poszukać. 100Procent dla mnie nie zabłysnąłeś mówiąc, że zhackowałeś konto gdyż jest to raczej nie możliwe, by zwykła szara osóbka (czyt. noobek) taki jak ty mógłby okraść bardzo dobrego gracza... Żałosne.

 

Pozdro od Tubisa....

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Hah... Dziecko próbuje przykoxić ale mu się to nie udaje. :)

Otóż bywam często na Głównym forum Metka i widziałem już tam ten ss... Wystarczy wyciąć i już.

http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=739945

Proszę oto link do tematu wystarczy poszukać. 100Procent dla mnie nie zabłysnąłeś mówiąc, że zhackowałeś konto gdyż jest to raczej nie możliwe, by zwykła szara osóbka (czyt. noobek) taki jak ty mógłby okraść bardzo dobrego gracza... Żałosne.

 

Pozdro od Tubisa....

 

 

Ale cie pojechał . 100procent zawiodłeś nas ... 

42772302458035487749.png

Opublikowano

Jeśli chodzi o SS to proszę bardzo :

http://img511.imageshack.us/i/zaluds.jpg/

 

To by było na tyle. Nie mam reputacji na tym forum, ale mówię prawdę...

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

moj kumpel mial lepszego zala ;P

+7

sr 37 i 20na dt :) chyba najlepszy nzal na grymku to byl teraz ma go GRZESIEK bo z nim na stal +8 sie wymienil ;P

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

no no gratuluje. Piękna broń!! ;]

Na każdym privku mój nick :

XxSAXONxX , MMeFFiSStOO

 

Pomogłem ? To daj +

 

 

playerxenox.png

 

 

Nick: MMeFFiSStOO

LvL: 144+

Klasa: Wojownik

Profesja: Mental ( Umysł )

Królestwo: Jinno 4ever

Gildia: Brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...