Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co w zamian tego ?

ZALEZY

botrk+butki(tylko przypadkiem 2x butow nie kupuje bo wiecej speeda, heh)+statik ktory w lejcie mozna zmienic na phantoma, jesli trzeba to cos pod mr+ad+ie+lw(oczywiscie nie na koncu jesli tanky enemy) 

ga jak chcesz, yumumumu

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

ZALEZY

botrk+butki(tylko przypadkiem 2x butow nie kupuje bo wiecej speeda, heh)+statik ktory w lejcie mozna zmienic na phantoma, jesli trzeba to cos pod mr+ad+ie+lw(oczywiscie nie na koncu jesli tanky enemy) 

ga jak chcesz, yumumumu

A jaki najlepszy skrypt dla jinx i vayne ?

Opublikowano

to dlaczego w takim temacie jest na niebiesko oznaczony Jinx Key a esay jinx penny jinx marksman na zielono ;OOOO

Bo temat jest zrobiony przez Hehema... Nie jest to na zasadzie " NAJLEPSZY SKRYPT "

On zaznacza ten skrypt który dla niego jest najlepszy a nie kazdemu ten sam przypada do gustu... chociaz są też takie które są po prostu lepsze od drugich.

W większości to co zaznacza się zgadza ale czasami dla ciebie inny skrypt może być lepszy.

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Czyta ktoś joduskę? Wiadomo coś na temat update czy na razie nic?

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Opublikowano

Nadal nie było UPDATE ??

 

Edit : Właśnie sprawdziłem L# i nagłówek mam Updated. ? Wtf ??

A nie przypadkiem Outdated xD

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Chyba nie :D

 

 

54944451833573653377.jpg

­

Serca zabiło szybciej, pojawił się pot na czole ale czar prysnał

93861bd115020354gen.jpg

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Nikt nie ma czasu żeby cały czas siedzieć na irc'u a jak już napisałeś to mógłbyś jakoś to potwierdzić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...