Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[14] bundesliga 300k i nowy skład 300k


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 13/14/15): 14
Link do składu/zdjęcie z gry:
http://www.futhead.com/14/squads/17938339/

Platforma:  PC
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu: 300k
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka): fajnie sie gra na tej ale jestem otwarty na propozycje
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie): raczej nie
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy): dowolni
Czego oczekuję:

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Część gry (FIFA 13/14/15): 14
Hybryda (Tak/Nie): obojetnie
Liga lub narodowość: seria A lub ligue 1
Formacja: obojetnie
Ilość monet:300k
Platforma: pc
Czego oczekuję: dobrego skladu

Opublikowano

ok dziękuje

czyli ta bundes liga ktora dales będzie najlepsza :D ? i zamieniac piłkarzy na ify totsy itp

 

Myślę, że skład z Bundesligi zrobiony przez Kokoszke będzie lepszy. Oczywiście z biegiem czasu jak będziesz miał odpowiednie środki możesz wymieniać zawodników na IFy czy też TOTy. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...