Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ludzi do stworzenia forum gry Sherwood


FraderPaeker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Nie wiedziałem gdzie napisać ten post, dlatego piszę go tu. Jeśli jest odpowiedni dział do mojego posta proszę administrację o nieusuwanie posta tylko przeniesienie do prawidłowego działu.

 

A więc przechodząc do sedna rzeczy - poszukuję ludzi do stworzenia projektu forum gry Sherwood na którym wszyscy polscy/zagraniczni gracze mogliby wymieniać się różnorodnymi informacjami związane z grą. Są już takie fora lecz nie mają żadnej aktywności (lub znikomą) i są mało "profesjonalne", więc wpadłem na pomysł żeby właśnie zrobić to porządnie i na szerszą skalę.

 

Poszukuję:

 

- Grafik (stworzenie loga, projekt reklamy itp)

- Sponsor (wsparcie finansowe itp)

- Pomocnika do forum (instalowanie pluginów, konfiguracja silnika itp)

 

Wymagam:

 

- Znajomości gry

- Komunikator (najlepiej GG)

- Częste przebywanie na komputerze

- Przystępną pisownię ortograficzną

- Kultura osobista

 

 

Oczywiście znaczenie kultura nie oznacza, że nie możemy mówić sobie po imieniu, żartować itp, ale chodzi mi głównie o forum i inne takie publiczne miejsca w sieci :)

 

Posady, uprawnienia i wszelkie inne rzeczy załatwiamy indywidualnie przez komunikator.

 

 

GG: 49518863

 

PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...