Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban a pieniądze przeznaczone na konto


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo,

 

ostatnio na forum L# było głośno o banach, i jakiś koleś (z Kanady, o ile się nie mylę) mówił, że gdy jego konto zostało zbanowane w banku mógł odzyskać całą, wydaną sumę pieniędzy.

Riot wtedy chciał odbanować konto, ale jako że on nie chciał to po prostu musieli zwrócić pieniądze.

 

Sądzicie, że coś takiego by przeszło?

 

wg. Mnie, skoro te pieniądze to nie grosze (1000 zł dla przykładu), powinno dać się je odzyskać, bo nie mają prawa zabrać pieniędzy w zamian za nic.

 

Co o tym sądzicie? :3

Hello there.

Opublikowano

co to za bullshit

 

pewnie klamal, nie da sie odzyskac kasy­

Opublikowano

Konto nalezy do riotu, i moze Ci je zbanowac, a Ty i tak nie mozesz nic z tym zrobic, oni moga Ci szczac na ryj a ty musisz mowic ze to deszcz

Nikt nie kazał ładowac Ci Rajot pojntsuf

Opublikowano

Nie, to raczej niemożliwe. Gdyby tak było, duża część osób wycofywałaby swoje pieniądze włożone w konta. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Co za historyjka. Szkoda, że nieprawdziwa.

Ale polecam nie inwestować pinionszkuf w konta na których używacie L# czy BoL'a bo to tylko ukazuje głupotę nic. 

Opublikowano

W regulaminie gry jasno jest napisane o tym, że za łamanie regulaminu jest kara. Jeżeli ktoś dostał bana za skrypty, to znaczy, że złamał regulamin, który wcześniej akceptował. Za owe przewinienie jest kara permanentnego zawieszenia konta i nie ma opcji, żebyś dostał UB.

Opublikowano

sprawę im załóż za takie duże pieniądze 1000zł kto to widział taki majątek stracić KAPPA!

10h x 13€ = 560zł/dniówka, ooo jak przykro w 2 dni tyle zarabiam :D

Chwalisz się czy jak? Bo to nie ma nic wspólnego z tym tematem  :mellow:

Opublikowano

Konta są własnością riotu, złamał regulamin który akceptował przy zakładaniu acc.  Riot się wywiązał z umowy koleś wpłacił pieniądze oni rp mu dali, zresztą co to jest 1000zł dla riotu? Wątpie żeby sie przestraszyli, to jest jedna z czołowych gier na świecie nie jakiś priv w metku :D Pjona!

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Jednak gdy kupujesz skina pisze, że go zakupiłeś. Jeżeli coś kupiłeś, nie mogą Ci tego zabrać, czyli na upartego możesz odzyskac pieniadze.

Spytaj sie babci, czy odzyskała pieniadze z ambergold  :D  xD  xD  xD  xD  xD  xD

Opublikowano

Jednak gdy kupujesz skina pisze, że go zakupiłeś. Jeżeli coś kupiłeś, nie mogą Ci tego zabrać, czyli na upartego możesz odzyskac pieniadze.

Ktoś się wczytał w regulaminy i to tylko w nazwie ma hasło "zakup", w praktyce działa to na podobnej zasadzie jak wypożyczenie. Niby jest twoje, a na pstryknięcie palcem i legalnie mogą cię pozbawić dowolnej rzeczy z lola, nawet bez podania przyczyny.

Opublikowano

Jednak gdy kupujesz skina pisze, że go zakupiłeś. Jeżeli coś kupiłeś, nie mogą Ci tego zabrać, czyli na upartego możesz odzyskac pieniadze.

Przeczytaj regulamin, pisze w nim wyraźnie że mogą robić co się im żywnie podoba z twoim kontem( i tak okazali litość, że nie wlepili delete'a, tylko zabrali skiny).

 

@top: Fake.

DR5ChPt.png

Opublikowano

kasy nie odzyskasz, ale uwaga sam to praktykowalem ze gdy dostalem bana na jakies gowno konto ~20lvl ale byly skiny to poprosilem(wkrecanie supportu etc) zeby przeniesli mi na inne konto i sie zgodzili.

zwontpilem w to forum

Opublikowano

sprawę im załóż za takie duże pieniądze 1000zł kto to widział taki majątek stracić KAPPA!

10h x 13€ = 560zł/dniówka, ooo jak przykro w 2 dni tyle zarabiam :D

 

Słabo u ciebie z zarobkiem :)

 

8h*41€=1380zł/dniówka

 

nie pozdrawiam, biedaku

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngParyzze @x2up to niezle zarobki macie w super markecie. temat jest do pomagania

czytaj regulamin riotu tam wszyswtko jest napisane zakladajac konto ono od razu nalezy do riotu i moga

zrobic sobie co z nim tylko beda chcieli a po drugie kupujac rp raczej sie liczysz ze moga ci zbanowac konto

i kasy nie ma jak oddac.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

kasy nie odzyskasz, ale uwaga sam to praktykowalem ze gdy dostalem bana na jakies gowno konto ~20lvl ale byly skiny to poprosilem(wkrecanie supportu etc) zeby przeniesli mi na inne konto i sie zgodzili.

Co jak co, ale Riot nie przenosi skinow, rp,ip na 2 rozne konta.

Slaby troll

Opublikowano

Co jak co, ale Riot nie przenosi skinow, rp,ip na 2 rozne konta.

Slaby troll

przenosi tyle rp za ile bylo hajsu kupionego np 100$ = 3000 rp mozesz sobie przeniesc, jak c***a widziales to sie nie odzywaj

 

po co piszecie o zarobkach skoro wszyscy pisza example XXX lol

zwontpilem w to forum

Rekrut
Opublikowano

Słabo u ciebie z zarobkiem :)

 

8h*41€=1380zł/dniówka

 

nie pozdrawiam, biedaku

41€ śmiesznie śmiesznie. ciekaw jest co robisz ;]

chyba musisz być jedyną tak wspaniałą męską ku*wą w Niemczech

albo przekręty w norwegi, uwierz wyrośniesz z tego jak już się dorobisz.

Opublikowano

41€ śmiesznie śmiesznie. ciekaw jest co robisz ;]

chyba musisz być jedyną tak wspaniałą męską ku*wą w Niemczech

albo przekręty w norwegi, uwierz wyrośniesz z tego jak już się dorobisz.

lol przeciez widac ze to jakies rozemocjonowane dziecko ktore nie ma sie komu pochwalic swoimi historiami to pisze ze od riotu dostal championship thresha etc

 

@1361622928-U485574.pngParyzze

nie musisz sciemniac stary wszyscy wiemy ze tyle nie zarabiasz i nie wyzywaj od biedakow bo w gimnazjum to mozesz jedynie sklepik szkolny opierdolic gangsterze i podjebac kilka batonuw i byc krulem gimbo

zwontpilem w to forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...