Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić lola po hiszpańsku na eune


pro ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kliknij nazwę servera ( prawy górny róg ekranu ) 

i tam poszukaj... będzie tam zmiana servera i języka... ale nie wiem czy na Hiszpański : P

Opublikowano

Istnieje taka możliwość, jednak wymaga małego nakładu pracy. Musisz wejść do folderu z zainstalowanym League of Legends (przeważnie Dysk:\Gry\LoL\League of Legends\RADS\system) W folderze system będzie się znajdować plik o nazwie locale.cfg Musisz zmienić zawartość treści owego pliku (edytując go). Znajdziesz tam linijkę kodu (dla przykładu - gram w wersji angielskiej locale = en_gb), która musisz zmienić na locale = es_es (ten pakiet odpowiada za język hiszpański).

Opublikowano

Możesz spróbować ściągnąć EUW po hiszpańsku (to może będzie z 200 mb) i podmienić pliki gry (w folderach gdzie masz np. en_gb) wstawić te pliki i zmienić ich nazwę, ew. na MPC są różne poradniki ale z programami trzecimi.

Opublikowano

Tu masz jeszcze inny sposób, który znalazłam w międzyczasie http://www.mpcforum.pl/topic/1330972-zmiana-jezyka-po-patchu-421-poradnik/

tu także jest opisane http://www.mpcforum.pl/topic/1225130-jak-wgrac-angielski-dubbing-a-przy-tym-zostawic-polskie-opisy-przedmiotow-umiejetnosci-itd/

aktualnie tego z programami nie mogę znaleźć, ale miało coś o koreańskim języku w nazwie (działa też na inne), więc możesz poszperać w dziale poradników

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1278126-polskie-napisy-a-angielski-koreanski-czy-hiszpanski-glos/

 

tutaj masz tut z programem, ja wlasnie zaczynam sie z tym bawic i dam po patchowaniu edita czy dziala.

 

edit. dziala, mam po angielsku lektora, championy etc. a napisy po polsku :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...