Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Paski po bokach na zdjęciu


ℓσσя∂ נя ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pierwszą myśl mi przychodzi że pierwsze zdjęcie jest oryginalnym rozmiarem tylko lekko rozmazanym a drugie jest tylko wklejone 

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Chodzi Ci o dredy? To u jakiegoś wyszukanego fryzjera pewnie.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Chodzi o to że są dwa zdjęcia, jedno jako tło które jest rozmazane, kolejne nałożone zdjęcie jest mniejsze z lekką poświatą cienia.

Opublikowano

W sony vegasie jest taka opcja. Poszukaj. Ps google nie boli xD

 

Pomyślałeś może, że ten użytkownik trafił tu właśnie z google?

Staraj się nie odsyłać ludzi do wyszukiwarek, bo nie ma to sensu.

 

 

 

Top :

 

W Photoshopie wykonanie takiego czegoś to kwestia 3 minut. 

Otwierasz zdjęcie (wymiary np. 300 x 300) >> tworzysz nowy dokument wymiary: 600 x 600 >> >>kopiujesz i wklejasz w tym oknie zdjęcie >>Duplikujesz warstwę >> warstwę pierwszą rozciągasz na cały obszar roboczy >> filtr rozmazanie >> W ustawieniach drugiej warstwy dodajesz cień. 

Gotowe ;)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Wie ktoś jak zrobić paski po bokach na zdjęciu? w sensie takie:

72740479881106977639.jpg

Powiem Ci jak to w Photoshopie zrobić:

1.Kopiujesz zdjęcie 

2.Rozszerzasz  obszar roboczy za pomocą kadrowania, aby było dłuższe :)

3.Robisz nową warstwę i przerzucasz na tył wklejasz tam powiększone zdjęcie

4.Dajesz rozmycie na zdjęcie Filtr->Rozmycie 

5.Na pierwszej klikasz 2 razy LPM i w stylach warstwy dajesz cień

6.Dodajesz ewentualnie jakieś dopasowania tylku mapa gradientu, wyostrzenie 

pozdro 

x


Opublikowano

W sony vegasie jest taka opcja. Poszukaj. Ps google nie boli xD

Szukałem, nie wiem jak to sie dokładnie nazywa o ile ma jakąkolwiek nazwę , a gdy wpisałem coś w stylu z paskami po bokach to nic nie było.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...